Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

no je validní v uvozovkách. jsem jen kouknul na graf a hledal jsem validní pro ukázku.. Takže sice splňuje všechny podmínky, ale zoobchodovat jsem ho nemohl, protože to je na červnovém kontratku. Promiň za zmatky :) Škoda, že v tu dobu se ještě obchodoval březen :-) hned na další svíci se dokreslí 2/v.. ale vstup by měl být na té, co tvoří DB - na close

12707

Link to comment
Sdílet pomocí služby

v pohodě :-) já jen,že sem ho tam nemohl najít :-D
takže ty vstupuješ za market u close RB svíčky?...nevím jaké s tím máš ty zkušenosti,ale takhle sem to taky testoval jeden vstup a v papertradingu sem zjistil, že když svíčka vykreslí 15 ticků (RB15),tak to neznamená,že se začne vykreslovat další svíce.Takže se mi celkem často stalo,že u high/low RB sem vstoupil a trh šel proti mě a já vystoupil na té samé svíčce na SL. Proto já vstupuji stop limitem 1 tick nad/pod svícím,která vykreslí můj vstupní pattern - mám tak jistotu,že se opravdu dokreslila

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no uvidíš jak ti to bude vyhovovat,ale mě to v paperu začalo házet jiné výsledky než v backtestu - protože v BT sem vždy vstoupil když se svíčka vykreslila do mého směru...což v paperu pak již nebylo a odhadem tak každý cca 3-4 vstup byl SL (svíce se u high/low nedokreslila a po vstupu šla proti mě a já tak na stejné svíčce vystoupil)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj zdravím všechny tak zpátky po nádherné lyžovačce, počasí neuvěřitelných 5 dní azuro. Zato na ER díky přechodu na nový kontrakt pěkně líno. Dnes jsem měl mít 2 vstupy dle OP, ale nevzal jsem je díky špatné volatilitě a dobře jsem udělal skončil bych 1x BE a 1x ztráta. Tak uvidíme zítra i když si nemyslím, že to bude jiné? Spíš tak kolem čtvrtka. Můžu se zeptat jaký na to máte názor obchodovat v těchto dnech? Díky předem za názory.

V-FREDY

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Roman, na volatilitu žádný ukazatel nemám jen mé oko a cit. Když si všimneš tak při přechodu na nový kontrakt, tak zhruba týden trvá než obchodníci přejdou na ten nový. Proč to tak je nevím, ale v tom období jsou podle mě obchodníci opatrnější. Cenové pohyby, premarket a jeho cenové rozpětí je můj OP na tom postaven. Já mám RRR od 1:2,7 až 1:3,6 A když má premarket na ES rozpětí cca 300dol a pak se sotva pohne a celý den se mi vejde na moji 22ti palcovou obrazovku k tomu se podívám na starý kontrakt a ten vypadá úplně stejně, tak si myslím, že v rámci mého RRR a OP nějaké pohyby mít nebude a jsem velmi opatrný. Je to tak trochu o citu,ale dříve jsem lítal do obchodů jak blázen a prodělal jsem jak už jsem dříve psal 3000 dol. Tak teď už mám jiní MM a obchody si trochu pečlivěji vybírám( chop, nervozita, fundamenty16:00) a k tomu patří i přechod na nový kontrakt. Hodně záleží hlavně na OP. Zatím ahoj a všem držím palce

V-FREDY (tu) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Roman06.
Mám na Teba jednu otázku. Včera si dal do fóra svoju equity na teraz backtestovanom trhu NQ. Moja equity na trhu Rus2000 pre patterny 2v a 0v long je až na minimálne rozdiely takmer identická. Začal som tieto patterny obchodovať live od 1.10.2009 ale práve pre danú stagnáciu som to psychicky nezvládol. Začal som totiž presne na jej začiatku. Čo si myslel tým "Ta stagnace posledni 3 mesice se da docela pochopit".
Vďaka za odpoveď
Vlado

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MichalMV
vyhlášení úrokových sazeb je až v 19h., myslíš, že má toto vliv i na dosavadní obchodování??
Měl jsem vstup na FESX 2885 9.20, SL 2883 14.55, škoda mohl to být pěkný profit.
Je tady někdo kdo se zabývá minimálními SL 20-50??Byl bych rád za jakokoliv věcnou poznámku, ať již ohledně vstupů, (příkaz limit), nebo podstatě setrvání v obchodu, na bázi volume apod.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kahiros:
jasně, takhle nějak jsem si to taky říkal, trh byl "líný" ale jen do 16.h., pak se to "urvalo", ale žádné zprávy nebyly.Domníval jsem se, že do začátku zpráv jsou trhy normální.V těchto dnech je to ale hodně o fundamentu vůbec.Trhy otvírají a zavírají na téměř stejné hodnotě, a myslím, že panuje nerozhodnost...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...