Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

příkaz - low(high) korekce bohužel se mi občas stává, že trefím přesně vrchol nebo dno, pokud mi to neveme příkaz tak ho zadávám znovu na vrcholu/spodku úsečky a zvětšuji SL na 40 eur. SL je vždy umístěn pod/nad SR proto si můžu dovolit jít do trhu s tak malým SL.
Vzhledem k tomu, že používám limit tak se občas do trhu nedostanu, ale vzhledem k tomu, že používám znovunaskočení není to příliš často. Potíž s limitem je ta, že v případě SL jste v trhu vždy. Na druhou stranu nejsou skluzy v plnění a bactast odpovídá téměř live(občas mě to limitem veme i tam kde jsem s tím v bactastu nepočítal).
Používám tři TF - denní, RB10 a na RB2 zadávám příkazy. Denní tam mám jen chvíli, ale dává mi větší přehled o trhu a významnějších SR úrovních. RB 10 mě určuje SR pro vstup.
To že to občas veme o tick SL je pravda, ale na to jestli se vyplatí Sl zvětšit by ti měl odpovědět tvůj back. Mě nynější velikost vyhovuje hlavně po psychologické stránce. Ze začátku jsem se pěkně spálil na dravém trhu se SL 120 dolarů a teď to mám víc na pohodu.
Snad jsem ti pomohl.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Tomassino,
chtel jsem se te zeptat zda filtrujes obchody take podle vyssiho TF? Da se rici ze indexy jdou ted vseobecne long.
Muj kamarad doost uspesny FX obchodnik rika "Nehlad kocku proti srsti" z dlouhodobeho hlediska se to proste nevyplaci.
Ja jsem si nedavno zpetne prosel sve live obchody, zamerino na short a ejhle byl bych na tom v equity jinak, lepe...Sice obcas nakej ten obchudek utece( nebyvaji to ale zavratne cifry), proste ve vysledku posledni dobou na shortech rozhodne nevydelam, coz je dost logicke mrknu-li se na denni,240,60min aj. grafy...
BTW tvuj vstup je pekny 2x broken swing/podpora DT/odraz od SR/FinWin ExtC, proste vsechno sedi jak ma. Ja jen ze posledni mesice se tohle snazime dost sledovat(trhy YM/NQ/zaciname FESX) a proste vypada-li situace na vyssich TF tak jak vypada, short mam v planu pouze krici-li na me vyssi TF vsemoznou podporou ze by fakt uz mohl prijit. Takze tam chci videt naky protitrendovy signal, cenu nejlepe u horniho okraje regrese po dlouhem pohybu kdy si ten trh uz "potrebuje odfouknout" a pak zacnu vyhledavat signaly short.
No nic jen jsem se te chtel zeptat, treba to i nekomu pomuze.

Great trading.

Buml




Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj bumelák, backtest vstupu, který máš asi na mysli mám rok a půl zpětně. Teď dodělávám přesně na co si se ptal. Za posledních 5 měsíců 20x zisk 17x ztráta 27x BE RRR je 1: 2,6 z 20ti zisků bylo neuvěřitelných 63% proti velkému trendu, ale musím přiznat, že ze 17 ztrát bylo 11 proti velkému trendu. Pro mě je důležitý high a low z premarketu. Samozřejmě když vidím rozjetý trend tak proti němu nejdu i kdyby čert na žebrákovi jezdil. Trhy posledních měsíců myslím ER je strašně pomalý(nízká volatilita) a já si myslím, že to právě nahrává si najít vstup mezi high a low day z premarketu. Když trh prorazí high nebo low tak mám vstupy úplně jiné.

Vzkaz pro focus a sd77 simca kahiros žijete a obchodujete, nebo jste se jen na chvíli odmlčeli ? (tu) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...