Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to: Rob99
Skynet ne. To se pouze SMART MONEY projevili v celé své kráse. Všechny likvidní trhy na světě jsou jimi manipulovány. A mimochodem...nebudete žádat od svých brokerů vrácení peněz? Já měl včera umístěný na NQ buy limit někde kolem 1820 v okamžiku, kdy byla cena cca 1850, čili 600 USD pod úrovní. Ve zlomku sekundy jsem nechápal, co se děje, když mi Ninja zahlásil order filled, platforma zamrzla a za další sekundu už mi opět hlásil další order filled. Naštěstí jsem měl 1 bod, čili 20 USD pod buy limit sell stop order, přesto jsem na něho dostal slip 10 ticků, čili 50 USD. Masakr a svinstvo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jsem si z kontrolnich duvodu nastartoval notase a data se mi ze vsech trhu nacetla ok. Teda "ok" - vsude stejny vyvrtky. Takze Infinity jeste nic netutla. Imho se to dost dobre ututlat ani neda :) Je ale pravdou ze ty grafy vypadaj az moc jako geometricky az exponencialni funkce... Takze jestli to spustil jeden borec a pocitace se pridaly... no potes koste :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zaujimave ako sa pri takychto udalostiach hned zacnu vynarat rozne konspiracne teorie ...

Gratulujem vsetkym ktori vcera vela neprerobili a sucitim s opcnymi obchodnikmi, ja som bol vcera vecer na koncerte a dnes rano sa mi tazko vstavalo, ale toto ma prebralo. Wow!

Dalsia voda na mlyn regulatorom, kazdopadne som zvedavy na vysledky vysetrovania.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...