Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

T Robb99

ja kdyz jsem to psal tak jsem se nedival na monitory .... a to se teprve rozjizdelo :)


Romane:

uplne stejne jsi mohl prijit o tyto penize .....likvidovat pozice neni tak jednoduche jako pri beznem obchodovani

.... ale mel jsi kliku a radeji nez tam opet vstupovat, si zalet do Mexika - manzelka bude rada ....

:) focus

..... je dobre ze to jde alespon na sever .....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Rob99: něco podobného jsem měl jednou na FDAXu, je to příjemné, že? Ale asi zcela výjimečné:)
all: nevěřím svým očím - ten zásek co je poslední půlhodinu vidět na grafu (TF 1min) je chyba dat nebo fakt svíčky 10 bodů?? Na finančních trzích se opravdu může stát cokoliv. Myslíte si, že to může být shake-out na konci downtrendu nebo tu máme další krach na burze?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No jasne ted jsem mozna hvezda, ale bylo to fakt hodne stesti... je to blbost a dekuji focusovi ze popsal jak dopadl 2008.... ale pravda je ze jsem to udelal na real uctu nejdriv 1 kontrakt... kdyz jsem hned byl 200 usd plus dal jsem druhy a prvni SL posunul na 100 usd abych byl prinejhorsim na nule... a pak jsem trailoval az tam kam me to vyhodilo... kazdopadne mohl prijit pekny gap proti me hned po vstupu a mohl jsem byt taky -500usd hned..

vysledek je ze jsem dost vydelal, ale toto neni trading a ted zpatky se hrabat po desitkach usd zase podle planu :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Mirek F. :

No zas tak ho nechval. Mel obrovske stesti, spis by potreboval vytahat za usi. :) Dalo se z toho vypadnout jeste kolem 20:44, pak uz to byl ohromnej risk.

2 focus :
Ja nez se to rozjelo radsi vystoupil... No radsi... Mel jsem trailovanej SL, prehnalo se to pres nej nahoru a dolu a nez to nekdo koupil tak jsem byl o dalsi stovku bohatsi. To uz jsem vedel ze je nejvyssi cas u toho nebejt. (Byla to ta korekce cca v 20:18)... Ale volume jak za starejch casu na ERku v Chicagu co ? :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Focus, do mexika nepoletim, penize na trading jsem mel pujcene to jsem celou dobu tajil a byl to ohromny tlak, ted je muzu vratit a uz obchodovat se svyma.... kdyz to shrnu naskocil jsem jenom protoze jsem zrovna dosel z venku a videl jak to krachuje... kdybyc byl u grafu dyl tak jenom cumim jak to leti ...

Na zaver... jsem blbec a gembler a vickrat uz ne .... a ted se muzu konecne venovat tradingu se svyma penezama... diky za reakce .... Vim ze si vsichni rikate jak jsem to mohl udelat.. ja taky nevim ale tuto cvhili si zapamatuju na cely zivot...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak rok čumím do monitoru, učím se, testuju a připravuju se na live obchodování. Dnes ráno mi přišlo, že mám nafundovanej učet a že to konečně můžu rozjet. Vše nastaveno a stačí už jen kliknout. Tak jsem si přes den říkal, že dnes večer by to mohlo příjít. Jemně dolaďuju S/R , TL,... každej tick dobrej :) a potom se rozjede takovej uragán. 200$ dolů 200$ nahoru. Opravdu lepší den na rozjezd sem si vybrat nemohl :)
Takže si zase přepnu na sim a par dní, než se to uklidní a uvidí se co z toho bude, to ještě budu muset vydržet. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no teda a my se tak vybavujem s volatilitou a nekdo to tu bere ve velkem :) myslim ze to hnulo kazdym, spis jeste nikdo nerekl co muzem cekat, stat stranou, obchodovat? takovy proleteny stoploss by toto forum na chvilku pekne procistilo

jinak nevim jak to resi ostatni ale sve opce radeji stahuji, hrozi tu nejake prusery kterych se nechci zucastnit i tak to neco stalo...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...