Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

ja dnes prvni obchod 1pt2b+trail2b, druhy obchod kvuli zminene nervozite jsem nestihnul prepnout pt takze oba kontr na pt1 2,75b. opravdu trh je nevrlejsi a chova se hodne rychleji,ale na druhou stranu jsou to slibne prilezitosti jen to chce byt hodne vyrovnany a klidny a nenechat se rychlosti rozptylit.


Radek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj, co se týká volatility, tak souhlasím s focusem - pro můj systém je to nezdravé - směr mám většinou dobrý, jenom to často nervózně prokmitne zpět. Dneska se k tomu přidaly časté skluzy (až 3 ticky) a tak končím ztátově:( Snad se to za pár dnů trochu zklidní.
Ať se daří

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj infinite, prilezitosti jsou tak jak jsi je zobchodoval? Podivej se na muj graf.... vim ze ruzni lide reknou ze je to spatnyma vystupama a ze by vystupovali takto a tak, nerikam ze je to dokonale vystupovani ale dneska to chtelo nad swingy vetsinou 5-8 bodu (NQ) coz je pro me moc.... Takto mam sice hodne obchodu ale celkem jsem skoncil -52 usd, kdyby ten trend jel rychlej dolu tak jsem mozna 400 - 600 plus, takze jsem spokojeny a budu cekat na dny kdy bude trend prudsi... Je to presne tak jak rika focus...jeste bych dodal ze kdyz je mala volatilita tak si lidi stezuji ze je mala a kdyz je velka tak si stezuji ze je vyhazuje na SL... cim to asi bude?

ps. muj nazor na Recko je, ze to vubec tady nemusime resit a nema to nic spolecneho s intradennim prubehem a obchodovanim....

... obchod dole skrtly je nesmysl, celou dobu jsem myslel ze je to RH na dennim grafu a az jsem to prozkoumal tak to vlastne RH vubec neni :) tak si to zapisu a narvu do hlavy ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...