Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

2 roman06:

To je asi to nejrozumnejsi. Melo by si to zase sednout. A jak napsal casablancax... kveten nam zacal trosku adrenalinove, tak je dobre od vseho trochu poodstoupit a radsi se trikrat zhluboka nadechnout, nez se ted vrhat do trhu. Ona nizka volatilita s nizkym volume se obchoduje spatne, ale zase " vocať pocať " ;) Tohle je zas ten druhy extrem. Tak pekny vikend.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak akorad prislo info od IB
To all traders:

Fri May 7 09:47:26 2010 EST


UPDATE TO TRADE CANCELLATION NOTICE


As previously noted, IB has received notice from the venues listed below of their intent to cancel all stock trades executed yesterday between 14:40:00 and 15:00:00 which were executed at a price greater or less that 60% away from the consolidated last print in that security at 14:40:00 or prior. Each has also provided notification that this decision cannot be appealed

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ja ty silny nervy mel :( sice silne nervy ale stydim se za sebe,ze jsem se neubranil chtici, trh vypada obchodovatelne jen je hodne volatilni, omluvil jsem si sve chovani tim,ze se potrebuji naucit klidne chovani i v rychlem trhu, takze jsem nakonec stihal davat SL 1,5 na NQ ani skluzy nebyli,nakonec zisk pekny ale o zisk nejde. taky jsem si aspon otestoval zda mam miru kdy prestat, jestli jsem chamtivy v rychlem trhu atd. - risk jsem si kontroloval hned po vstupu,az potom zajimal o pt, jenze... nema to cenu takove obchodovani takze nedoporucuji, jedine co tak zkusenost se sebou samym,nic jineho jsem si z toho nevzal.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...