Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Trading a život u moře – Lanzarote


Doporučené příspěvky

Zdravim Petre, preji at jste spokojeny i se zenou :)

Ja taky chci v zime jezdit jinam treba na 2-3 mesice, mam vyhlidle bud okoli Barcelony nebo jih Spanelska, kvuli kitu jak pise pavel K ... Za svoji kratkou karieru jsem uz obchodoval mesic v anglii a jeto opravdu nadhera staci si vzit notebook a to je vse :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 120
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Škoda, na Lanzu jsem byl 3 týdny o Vánocích... mohli jsme dát jogging a zajít na ok africké kafé :) Mám tam pár oblíbených podniků.
Tak ať se Vám tam líbí, buďte hodnej na děvčata a pozor na opálené usměvavé hochy - dvakrát mobil, jednou taška.

Jinak, pokud jde o moře a pobřeží - není nad Kubu. Až padnou fidelovci, nebude to mít konkurenci.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak nyni aspon mate poradnou motivaci,
pokud budete tapat, budete nerozhodni, nebudete mit silu do dalsich backtestu-paperu, tak si staci precist tento clanek a nebo si na nastenku pripnout to, ceho chcete dosahnout a potom ani nevite, odkud ziskate dalsi chut a silu pokracovat v praci.
MfG
PS: Airmike, tak kde v Anglii zatim nevim, vim jen ze do anglie.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike v cervenci pravdepodobne zase budu v Anglii a Brighton mam naplanovany :) jeste jsem tam nebyl, jezdim do Manchesteru a kolem mam projete vsechno takze tedka vyrazim dal napr do Brightonu

Nejlepsi je ta svoboa ze proste se seberete a jedete treba na mesic... a nikoho se nezadate o dovolenou a podobne veci..

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...