Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Trading a život u moře – Lanzarote


Doporučené příspěvky

Petře, máte můj respekt. Nejenom za to, že jste schopen plnit si své sny, ale navíc se s nimi i podělit. V takové případě člověk chodí s kůží na trh a bohužel může očekávat i negativní (závistivé) reakce. Je skvělé, že dosavadní reakce jsou kladné a potvrzují myšlenku, že tradeři se od všedního průměru liší. Vše začíná u vlastní zodpovědnosti a kdo toto nejenom pochopí, ale i příjme dovede pak dosáhnout všeho po čem touží. Jste pozitivním vzorem pro ty, kteří chtějí dosáhnout svých snů a nečekají na to, že se o ně někdo postará.
Hodně štěstí!

Dan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 120
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Měl bych dotaz na Petra, je super, že v zimě je na Lanzarote 19-25 stupňů, ale co v létě? Nebude tam moc velké vedro, co vím, tak v podobných oblastech je v letním období cca 50-60 stupňů, což už není zrovna příjemné, mě osobně začínají vadit teploty na 38 stupňů.

Jinak přeji další úspěchy v tradingu :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přeji Vám mnoho zdarů v nových působištích ať už jsou kdekoliv. Jste pro mnoho znás obrovskou inspirací, ačkoliv pro mne jsou teploty okolo 30 stupňů nepředstavitelné :-) Mne jednou najdete v místech s teplotami pod nulou, mohutnými vrcholy a velkým množstvím sněhu po většinu roku... :-))

Ať se Vám nadále daří posouvat své hranice a tím i ty naše!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Re: Diskuze k článku: Trading a život u moře – Lanzarote
Vloženo uživatelem: bid
Datum: February 5, 2010 05:27PM
Statut uživatele:

Danovy raj je ,kdyz v tom raji nezijes, pokud budes mit trvaly pobyt na pannenskych ostrovech tak tak tam ty "normalni" dane budes muset zaplatit, oni tam musi taky z neceho financovat stat. ;-)



Alebo financuju stat z inych prijmov nez z dani. Napr. UEA, Saudska Arabia z ropy... Panama zrejme z popltakov za prepraveny naklad. Dane tam nemusia byt ziadne. Divil by som sa, keby cudzinci dane neplatili a miestny ano. To by asi miestny radost nemali, ze su obcania a preto menejcenna kategoria

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim panove,

treba pogratulovat tvorcom financnika, ze su tu a ukazali nam, ze sny sa splnit daju, takze my si spravime jednu milu povinnost a budeme ich nasledovat. ja len dodam ze na splnenie sna netreba byt v baliku. Petr ma na svojej stranke zivotprimori.cz,,, alebo take daco,,, napisany dennik, ako si tento krok pripravoval a uvadza ze najom bejvaka v takychto lokalitach stoji 500 eur so vsetkym, Tak uznajte sami to neni vela, to je bezny najom bytu v prahe a bratislava je dokonca este drahsia. na to aby sa clovek vybral do takej destinacie mu bohate staci obchodovat 3-4 kontrakty na tom najlacnejsom trhu a ma dovolenku cely rok,. snad este pre uplnost, vyhrabal som aj dovolenkove zajazdy, tak taka dovolenka na kanaroch na 5 dni vas vyjde 377 eur...co je v prepocte drahsie. v tradingu ide hlavne o slobodu.
Pasdol tu dotaz gibraltaru a podobnych zemi,, pochopte ze ako obcania EU mame zlahcenu birokraciu. nie je nic jednoduchsie ako sa prepapierovat v ramci EU, podla smernice rady EU vam nikto nemoze branit v pohybe, takze mozete prist kde chcete, vybavite si hravo poistku ako samoplatca a ak sa v zemi zdrzite viac ako 183 dni v roku, stavate sa jej rezident, takze ani s danami nemate behacky, proste to odvediete tam kde ste a mate svaty pokoj.
Takze hor sa za plnenim snov :)

marko

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tiež gratulujem obom k splneniu jedného z mnohých snov, ktorý určite nebol posledný. Ako píšete, každý ma to svoje a mne by tie teploty nerobili dobre. Mam rad cez leto slnko a príjemných 25-28 stupňov a cez zimu sneh, nejaký ten mrázik a stromček a nie palmu :D Takže Josifek7 je môj človek hory mam veľmi rad.

Naskytá sa mi jedna otázka, nebude Vás rozptyľovať prostredie? Ja by som sa tam cítil skôr na dovolenke, ako niekde, kde som rozhodol, istý čas pobudnúť, žiť a pracovať.

Je to veľký krok a veľká zmena oproti tomu čo ste mali v Prahe. Určite ste sa nato dlhodobo pripravovali a plánovali a analyzovali všetky za a proti a rôzne problémové situácie, ktoré sa môžu vyskytnúť.

Tak v novom pôsobisku všetko dobré Vám obom prajem, prekonajte všetky problémy, ktoré sa vyskytnú.
Hlavne reč sa naučiť a bude to dobre. Píšete, že tam mate par priateľov, tí Vám vtom určite pomôžu a keď budete vedieť komunikovať, bude to už lepšie. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, také se přidávám ke gratulaci a zároveň se chci zeptat. To že měníte bydliště znamená asi i to, že už nebudou vaše kurzy že ano :( A dále se chci zeptat nemohl by mi někdo více objasnit princip VPS – Virtuálního serveru s Windows? Kdyby mi někdo uvedl příklad k čemu a jakým obchodům je to dobré byl bych velmi vděčný. Děkuji (tu) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Co se týče Lanazrote, tak mohu doporučit tamní přírodu. Cestovatel Alexander von Humboldt údajně prohlásil, že tamní údolí má nejrozmanitější flóru na světě.

Připojuji se k Tom Tailor: také by mě zajímal ten VPS.

TomTailor: stačí sledovat články a tam se píše jak to bude s kurzy: www.financnik.cz/komodity/financnik/trading-academy-2010.html

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...