Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Trading a život u moře – Lanzarote


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 120
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Mám pronajato toto:
www.commercialnetworkservices.com/VPS/Windows/Traders/

Jinak VPS je ohromné množství a já jsem spíš uživatel, takže je možné, že toto není nejlepší nabídka na trhu.

Důvod proč jsem zde je to, že se snaží VPS budovat pro tradery a tudíž např. stroj restartují mimo hlavní obchodní hodiny.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Gratuluji oběma, já jsem bohužel začal na Taiwanu, a ta mentalita tohoto národa mne ubíjí. Naštěstí už za měsíc jsem na Fiji. Nevím, zda mne trading uživí, ale to, že se mi zase podaří vyjet z té malé rozkradené zemičky mi už dnes dodává tolik energie a pocitu pohody, že.. Zkrátka to by v tom byl čert, aby se nedařilo :))

Chlapi ještě jednou gratuluji, a nezahořkněte kvůli závisti ostatních. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Doggy,

já nakonec OneNote přestal používat ze dvou důvodů - nebyl pro mě dost flexibilní (například mě začalo vadit že si nemohu vkládat zmenšené screenshoty, které by se mi automaticky zvětšily při kliknutí na obrázek) a potom jsem dělal velkou rošádu s počítačema a většinou jsem si pořizoval základní Office, kde OneNote není.

Místo toho si dělám archiv informací v HTML editoru, což asi nebude vyhovovat každému, ale já jsem na to zvyklý a výhodou je, že si informace mohu zobrazovat skutečně jak chci. A s HTML pochopitelně není problém v synchronizaci.

Jinak s OneNote a S3 bych si typl, že problém nebude. Používám klienta www.jungledisk.com/ a ten umí synchronizovat skutečně cokoliv.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Petr,
to je pro mě aktuální téma. Taky řeším nákup softwaru ohledně OneNote. A že ty screenshoty v OneNote jsou malé, také řeším. Je možné nějak trochu popsat jakým způsobem se ten archív v HTML dělá?
A nebo jestli někdo jiný zkuškený ohledně softwaru by k tomu také něco napsal (eventuelně založil nové vlákno...) Možná by to zajímalo více lidí.
Děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Oni jsou takoví vlezlí, nechápou, že člověk může jít ráno do posilovny, odpoledne na trénink. Furt se vám snaží vnutit nějakou práci.. Třeba v hotelu ráno po nějaké akcičce mi tvrdili, že jsem tam nechal u vchodových dveří takové pracovní rukavice, nebo na tréninku furt otravovali, že bych měl učit němčinu (já anglicky špatně).. A to je jen okrajově.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim Petre,

a krome gratulace i dotaz (zbezne jsem procetl diskuzi a myslim, ze se to neobjevilo) - zvazujete (nebo uz provozujete) taky nejakou opravdu mobilni platformu - treba aspon na nejaky typ obchodovani? Nebo je to pro Vas styl a system nepouzitelne?
Diky, snad to neni prilis nesmyslny dotaz :)

Jeste jednou gratulace a pozdrav k mori!

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...