Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Trading a život u moře – Lanzarote


Doporučené příspěvky

Gratujluji take verim ze se se vam zde bude libit. Ziju zde na Lanzarote jiz pet let, teploty v lete jsou kolem prijemnych 30 stupnu diky silnym vetrum v lete. Jinac ja mam osobne radsi sezonu od zari rijna do zimy, kdy je stale nadherne, jiz ne tak vetrno a more nadherne teple, mene turistu :-)) Tempo zivota na Lanzarote je rozhodne hodne uvolnene a pohodove. A presne jak pise marko9999 najem kolem 500Euro coz je to samy co zaplatite v Praze zivotni naklady bych rekl ( po navratu z nedavne dovolene v CR) skoro stejne. At se Vam na Lanzarote libi chaacooo:-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 120
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Dobrý den,

za těch pár dnů (a pár bezsenných nocí), co pročítám tenhle web, jsem narazila na nespočet skvělých článků.
Ale tenhle má pro mě největší osobní hodnotu. Obrovská motivace.
Žila jsem rok na Novém Zélandu a mojím snem je vrátit se tam... a s vašim webem, doufám, se mi to jednou taky povede.

Jsem sice ještě benjamínek v plínkách, který si zatím jen objednal vaše knížky, neví se dočkat březnových a letních kurzů a pokud vše dobře pujde, pod stromeček si snad nadělím nějaký ten první trade..

Každopádně ale velice děkuji nejen za profi články o obchodování, ale taky za články z osobního života. Je to skvělý motor!

Hodně štěstí a možná se jednou někdy vydáte i směrem Oceánie a potkáme se osobně :)

Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak i já vám oběma přeji jen to nejlepší a gratuluji!! Já to nedokázal...

Blahopřeji ( upřímně !) právě v den, kdy s trejdováním už potřetí a definitivně končím... Nevěřím ( promiňte všichni zde na fóru ), že se na trhu dá něco vydělat.
Začnu vydávat knihy a pořádat kurzy. Jako v anglosaském světě se to děje..

4 roky jsem tomu věnoval - doslova - každou volnou minutu! Vyzkoušel jsem desítky strategií, zvládl psychologii
( nevadí mi -0,4M CZK doposud ) a positionsizing i money-management dle roztodivných metod.. Mně nefunguje nic. Kdyby mne pan Tůma z ČNB potřeboval, jsem k dispozici: na požádání zastavím růst či pokles ceny zlata, okamžitšě obrátím pokles nebo růst CZK. Jsem zde!

Tak vám všem, kteří tohle neumí přeji:
"Trade well!"

A jak se na na anglofonním fóru říká: Just my 2 cents!

Proč to píši do diskuze sem?

Pánové, Váš příspěvek je v podstatě škodlivý: navnadíte spoustu lidí, kteří pak skončí s prázdným účtem:
Protože se další chytí na Lanzarotte a velmi rychle prodělají vše, tak jako já.
( prý jen 5% dokáže vydělávat, a z těch 5% jen dalších pouhých 5% začne vydělávat konzistentně. )

Mé pozitivní myšlení dle regulí tohohle vlákne je: Nemáte-li velmi nadprůměrnou inteligenci netrejdujte! ( Já mám VŠ, ale jsem hloupý!). Choďte do práce jako já, mějte pravidelný malý mesíční příjem, natahujte si budík jako já a choďte uklízet sníh v rámci své služby před vaším panelákem jako já). Tohle máme jistý!

Tak se všichni mějte a: sladké sny!




:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přeji dobrý den,

pokud je schopno konzistentně vydělávat 5% z 5% - tj. 0.25% - tak je ta pravděpodobnost o dost vyšší než třeba Sportka.
Dnes jsem šel kolem trafiky, kde před terminálem sázející stáli ve frontě ...

Pokud se vám nedaří, zkuste opravdu napsat knihu. Cash na účtu je (většinou) bez historie vzniku.

S pozdravem kbtm

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to arcturus

nieje to tym ze ste vyskusali 10tky strategii ?ked desiatky tak dajme tomu ze 20 to je asi za 4 roky 5strategii za rok ..2za pol roka cca.. to uz si viem predstavit pri 5 by som nevedel aky bol princip tej prvej? neberte to v zlom len ma to tak napadlo....ale samozrejme je to individualne kazdy hlada v zaciatkoch nieco ale preco az tak vela strategii ?



prajem vela stastia:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to arcturus

určitě bych neházel flintu do žita. Četl jsem o člověku co pravidelně ztrácel 5 dlouhých let a po těch pěti letech se to zlomilo, prostě tím, že vydržel a nevzdával to, tak dosáhl toho, že už nějakých 30 let traduje a má se na výsost fajne. Bohužel si již nepamatuji jméno. 5 let trápení vůči doživotní svobodě? Myslím, že to není zas až tak velká oběť. Jsem naprosto přesvědčen, že umění tradingu se dokáže naučit naprosto každý, nepotřebuje k tomu zrovna červený diplom, ale touhu, vůli, vytrvalost a finančníka :-)
Jelikož jste tu registrován poměrně krátkou dobu, zkuste si nejdříve projít celého finančníka - třeba jste původně 4 roky čerpal z nějakého horšího zdroje a tím jste získal i špatné návyky atd.

Zdravím

Paulito

Link to comment
Sdílet pomocí služby

-> Arcturus:
Jsem sice taky nováček v diskuzi ale mnoha věcmi se zabývám už dlouho a můžu tě ubezpečit, že vím kde je zakopaný pes: určitě jsi nezvládl tu psychologii, o které tvrdíš, že ji máš zvládnutou, resp. určitě jsi se nedostal moc do hloubky, protože jinak by jsi určitě přišel na to, co děláš špatně (pak by se, pravda, začaly objevovat další věci, ale to je přesně ta cesta, na jejímž konci je úspěch).
Dle mého názoru ti tedy nemůže jít ani nic jiného, ať už je to vydávání knih, semináře, či cokoli jiného - dokud nezvládeš svou osobnost, která jediná ti stojí v cestě.
Přeju odvahu se do toho (znovu) pustit a úspěch na konci cesty!

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...