Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Seasonals


Standamora

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 375
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

majkll,
prameny, které uvádíš jsou skutečně hodnotné, také bych se přimlouval za založení vlákna o gapu, kam by naše zkušenosti měly směrovat. Ty máš těch zkušeností nejvíce, tak tě prosím, zda bys ho nezaložil. Sem do Seasonals to zas tolik nepatří, gap je jen jeden z mnoha možných patternů. Jen chci dodat, že mě ke studiu gapu přivedl Villiams jednou ze svých knih a od začátku jsem toto cítil jako velmi silný pattern, ve kterém budu chtít i dál pokračovat.
Dobré obchody,
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
přikládám tipy na možné sezónní obchody. Takže podle MRCi by seměla tvořit sezóna Corn may-12 buy, Feeder Cattle mar-12 sell. A zvláště zajímavý může být býčí březnový cukr. Ten má prý podle MRCi ještě čas, ale myslím, že již vypukl, bude zde asi i nejvyšší riziko.
Dobré obchody,
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj,

mám tip na sezóní obchod podle MRCI: Platina Apr2

Ten je založen na tom, že výrobci se předzásobují na další rok...Uvidíme co krize, ale USA by na tom nemuseli být tak zle. (při minulé krizi vyšel stejně)

Loni jsem ho držel a vyšel pěkně. Pravda, pohyby tam jsou velké a SL pod 1 000-2 000 nemá cenu, potenciál tam je cca. průměrně 5 500; v roce 2008 - 34 000. Poslední 15 let 100% WIN.

Udělalo to pěknou korekci pod LOW. Teď už jen vymyslet signál.


Pěkný večer

Mirek

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...