Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-Mini NASDAQ


Jakub

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Obdivuji tvou odvahu. Ja jsem v zacatcich, tak jsem hodne opatrny. Jeden obchod za den je max. At je to ztrata nebo profit. Jednine BE mi umoznuje 2. obchod. Ale je fakt, ze dnes to na LONG lakalo taky vicekrat. Kdybych mel benevolentnejsi plan, tak jsem mel ztraty taky dve.
Dopadl dobre nejaky tvuj dnesni SHORT, byl - li nejaky? :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

honzasek okrem tych 2 strat som nemal este vstup. ale som v strehu, mozno ze este sa vykresli nejaka prilezitost, teraz sa trh dost mota do strany. Moj OP aktualne mi hovori LONG, ale zatial som nevstupil nakolko vstup nebol vykresleny. Uvidime. sam som zvedavy kam to pojde. Nazval by som dnesnu situaciu ako "nestandartnu" alebo menej vyskytujucu sa pre moj OP. takze tesim na konci dna alebo zajtra rano az si to cele prejdem znova a vyhodnotim a nieco nove sa naucim.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

honzasek vcerajsok dopadol fajn, teda ne velmi fajn ale v ramci moznosti dobre. skusim vysvetlit.
zo zaciatku boli dve straty lebo som spekuloval na LONG ako sme pisali vyssie. Straty boli v poriadku lebo boli podla planu, potom prisla hodinova pauza medzi tym trh sa zdohadal a isiel short. potom som spekuloval nad LONG kedze mi to moj OP naznacil a trh skutocne LONG isiel a dockal som sa aj vstupu, u mna to bol konkretne vstup do tretieho obchodu na cene 2708,75 o 19:54 samozrejme to bolo planovane vstupenie. Skutocnosti som vstupil na cene 19:57 2709,75 (dovod takehoto vstupu bolo ze som pomahal zene s malou a ked som prisiel k trhom videl som vstup az neskor, ale kedze bol regulerny a risk managment mi to umoznil vstupil som aj ked o 1 bod na horsej cene.

Trh krasne vystrelil prepodkladanym smerom a ja som si myslel aky som frajer, urcite prekona hranicu predverajsieho HIGH. tak som isiel pozerat panelak... lenze ked som prisiel tak vlastne som zistil ze som mal uz davno ist reverznou poziciou a to na krasnom pinbare 3min. kde cena odrazila sa od predvcerajsieho HIGH na tisk presne a pri tom vykreslila DT. lenze ja som vystupil az ked som prisiel na cene 2718 o 21:45 nemusim hovorit ze to nebol vystup podla planu. Spravne to malo byt tak ze vystup mal byt na cene 2726,25 o 21:06 cize zisk z 3 obchodu by bol 16,5 boda a nasledne mala nasledovat reverzna pozicia az do zaverecnej cize profit by bol zo 4 obchodu 27,75 boda... ale keby keby boli by sme v nebi a ja by som nepozeral panelak :D
Cize vcerajsok som vysiel s miernym minusom

nemusim hovorit ze ma to vytocilo. lebo to bolo hrube porusenie planu. Ak sa nieco tyka mojej malej, fajn kaslem na trhy a na pripadny usli zisk, ale kvoli panelaku ujst zisk to ma stvalo. ale uz som v pohode, dnes je tiez den :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

honzasek ne ulice to neje, pred tym by som aj ja utekal :) panelak je cisto slovensky serial, celkom ho rad pozeram, ale vcera ma pripravil o hodne penazi,teda budem uprimny, ja sam som sa o nich pripravil.
Inak sa nam to teda pekne rozbehlo do LONGU, snad to nebude ako minule dni ze len to pojde a pojde bez korekcie a bez moznosti nastupu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...