Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-Mini NASDAQ


Jakub

Doporučené příspěvky

No takhle nějak jsem to pochopil i já co tu napsal stranger.
Jinak od začátku sleduji Petrův blog a on v pohodě obchoduje ES. Ten má sice obrovskou likviditu ale myslím co jsem nasledoval, tak třeba NQ a YM které se snažím obchodovat na tom v dopoledních hodinách českého času vůbec nejsou špatně.
Evropu neobchoduji protože trhům zatím vůbec nerozumím. Nějak jsem je zatím nedostal pod kůži a upřímě nechápu, proč bych měl platit 32$ měsíčně za evropské trhy, když můžu obchodovat US jen za komise.

Margin se mi blokuje normálně třeba u YM 400$.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

honzasek Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dillinger
>
> Takže se skutečně blokuje vyšší margin u tvého
> brokera?


jj, je to tak. Normálně potřebuješ u IB margin k otevření jedné pozice během OH 2188 babek plus něco málo na udržení. Ale to se až tak striktně nehlídá. No a mimo běžné OH se na ESko přes IB potřebuje dvakrát tolik,abys mohl nechat pozici otevřenou přes noc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dillinger

Asi máš pravdu. Tady se to píše:

Initial Margin is set by the exchange. This is the amount required to carry a contract past the daily close.
DayTrade Margin is set by AMP. This is the amount required to enter into a position per contract on an intraday basis.
These margins are in effect anytime the market is open, except the last 5 minutes of each trading session.
AMP request that you either flatten open positions or meet the exchange required initial margin during this time period.

Pouze 5 minut to asi neplatí, ale přesně nevím, co myslí tím "anytime the market is open" "kdykoliv, kdy je otevřený trh"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

honzasek Tady je odpověď od pana Kuželi -

Otázka:
jsou nějaké poplaty za obchodování US trhů v dopoledne cz času?

Dobry den,

To muzete bez problemu. Je ovsem mala ucast. Plny, nebo take se rika nocni margin je pouze od 22:15 do 22:30 SEC. Cili potrebuje temer cely den $500




Poplatky nejsou žádné.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosím o blbuvzdorné potvrzení.

Trhy NQ, ES a YM mohu u AMP obchodovat v době mezi cca 8:00 - 12:00 cz času bez jakýchkoliv dalších poplatků nebo navýšených marginů (tedy za standartní marginy 500.-USD). Pochopil jsem to správně?

Děkuji za potvrzení nebo vyvrácení této informace.

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lucifer66: Vcera to bolo na range grafe dost rychle. Prvy signal ktory bol proti jednemu z mojich pravidiel (nevstupovat proti SR), sa ukazal ako klucovy pre cely den. Na dalsiu situaciu (reverz pozicie) som zase nemal v pravidlach. Celkovo som skoncil v malej strate.. Ako sa darilo tebe?

19303

19304

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak ja tiez sa radsej do tej 4tej pozeram kam sa to rozhodne ist, a po dlhom pade som mal tesne pred stvrtou sancu vstupit na RH ale nebolo tam vela priestoru k sr a k LD, tak som to nezobral a skor som zacal sa obzerat po protitrende... ono to potom posle zasa dole dost, a potom v podobnom case ako ti cosi po stvrtej som tam mal prikaz do longu ale vzapeti to slo opacne , ledva som stihol zadat sl, v plane mam iba jeden obchod denne tak druhy bol sim, o cosi neskor, ale to bolo prilis vysoke volume a velka volatilita to ma tiez vyhodilo ale relativne myslienka bola dobra... len to bolo dost divoke... inac to prve zahustenie po otvoreni bol aj pre mna signal... ale prilis skoro

19306

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ja vnimam vcerajsok ako piatkovu situaciu a tak som ju aj zobchodoval.
piatok tak ako aj vcerajsok sa niesol v duchu rychleho a prudkeho short a potom pomaly az do zaverecnej cena bola v chope (ci konsolidovala ako to niekto vola)

Vcerajsok som tak ako aj v piatok ten rychly zesup dole nestihol ale zobchodoval som posledny zesup.
konkretne to bol vstup 20:54 na cene 2678, vystup na konci dna na cene 2665,25 na konci obchodnej seance.
Preco som to drzal az do zaverecnej? spekuluoval som tak ako v piatok ze cena prerazi LOW ako v pripade piatkoveho obchodovania. Nestalo sa tak, takze namiesto zisku 25 bodov bola len polovica

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...