Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-Mini NASDAQ


Jakub

Doporučené příspěvky

Ahojte, prispejem screenom zo vcerajsieho obchodovania. Ako vstupny signal pouzivam pretnutie mensich trendovych ciar (TL). Je to dost subjektivne, preto sa zameriavam na urcite situacie - setupy trhu. Pouzivam trailing SL + PT na high / low dna, predchadzajucich swingoch alebo dolezitych SR. Dolezite SR zakreslujem na 60 min. grafe. Obchodujem na range grafe. Vcerajsia situacia bola uplne idealna z pohladu mojho systemu. Bol by som rad ak by aj ostatny obchodnici znovu zacali prispievat obrazovkami z obchodovania. Myslim si ze to clovek si tak rozsiri obzory a posunie ho to niekam dalej.

19271

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

hiker no ja to zobchodoval skoro rovnako, s tym ze taku situaciu som zazil den predtim, kde kvoli chamtivosti som si dal vacsi pt ako zvycajne, a potom zo strachu som pritiahol sl na be ked to zacalo vahat, a nakoniec ma vyhodilo a trh siel potom pekne mojim smerom tak teraz som radsej uz nespekuloval nastavil pevny PT

19293

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Aha tak to je pro mě novinka? Za to, že obchoduješ v české dopoledne se něco platí?
Já mám GF a jsem v kontaktu s panem Kuželou (trvalo mi asi dva měsíce než jsem si vybral a koukám, že asi správně :) ). Mám jen zpoplatněné evropské trhy (fesx, dax atd...) Myslím 32$ měsíčně. Americké můžu obchodovat kdy chci. Komise mám 5,4$. Jinak nic neplatím.

PS: skluzů v dopoledních hodinách jsem si zatím nevšiml.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Diverjh

No já si myslím, že pokud obchoduješ intradeně, tak to znamená od 15:30 - 22:30 CET. Pokud by si měl jiný účet, ne na intradení obchodování, tak je to jedno. Podle mne můžeš otvírat pozice jen v obchodní hodiny. Pokud by si pozici neuzavřel do 22:30, tak ti jí tvůj broker uzavře sám, protože máš účet intraday.
Co se týká skluzů, ty podle mne vznikají z toho důvodu, že je právě burza zavřená a plnění je tak delší.
Zkus se zeptat pana Kužely...a dej vědět..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

honzasek nemas tak celkom pravdu.
on moze obchodovat kedykolvek.
ak obchoduje elektronicke trhy ako NQ, tak potom burza sa zatvara len na 15 minut a to konkretne 3:15 americkeho castu a otvara sa 3:30 a ak sa nemylim len pocas tychto 15 minut je blokovana plna ciastka marginu, cize niekolko tisic USD. inak je to stale standartny intradenny margin 400 - 500 USD. Opravte ma ak sa mylim.

Cize v podstate obchoduje sa skoro 24 hodin.
Likvidita o 9: rano nasho casu uz je dostacujuca na obchodovanie, a aj skor.
Obchoduje cely svet. tj ked USA spinka, tak tu mame aj ine krajiny ktore obchoduju napriklad NASDAQ a preto je ho mozne obchodovat vzdy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger

Ano, to je přesně to, co já nevím. Ale jisté je, že mimo tedy "hlavní" obchodní hodiny jsou skluzy opravdu markantní. S jedním kontraktem to asi nic tak děsného není, ale když trader obchoduje s 50ti kouskama, tak se jedná už o nezanedbatelné částky. Pokud bych chtěl obchodovat dopoledne z časového důvodu, volil bych evropský trh.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

honzasek: z mého pohledu na tom taky nevidím nic nereálného, obchodovat mimo obchodní hodiny ;)Běžně to sice nedělám, ale když přijde signál, tak proč se tomu bránit. Účet mám u IB a mimo to že se ti samozřejmě blokne vyšší margin, tak vše ostatní zůstává. Mám na mysli ES, ale to bude asi hodně podobný jako ve vašem případě. Na ES není třeba mít strach s likviditou během naší evropské session. Účet mám taky nafundovaný pro ID, i tak se mi ještě nestalo, že by mě vyhodili z pozice při otevření mimo OH. Máte s tím snad někdo jinou, negativní zkušenost?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...