Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-Mini NASDAQ


Jakub

Doporučené příspěvky

Zdravím,
pomalu, ale jistě se přibližuji k okamžiku kdy zkusím live trading na NQ. Ale mam jednu neznámou která me dost rozhazuje :S.
Proč se některé všední dny vůbec neobchoduje, nebo v polovině dne se obchodování zastaví. Vím že existuje Holiday schedule. Ale některé tyto dny kdy se neobchoduje tam uvedene nejsou.
Např.
26.11. - stop v 19:15 maseho casu
25.11. - velmi male volume a stop v 17:30
22.11. - vubec se neobchodovalo

děkuji za odpověď pokud někdo z Vás zná pravou příčinu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zajímavá otázka, ale nevím, zda-li bude někdo schopný ti na to tohle s určitostí odpovědět.. Já se nad tím taky občas někdy pozastavuji a přemýšlím. Nakonec dojdu k závěru, že je to buď reporty za daný den nebo strukturou trhu, tak jak ho vidím a vidí i ostatní + vstupy velkých obchodníků. Na NQ zrovna v pondělí by se dal dalo obchodovat úplně krásně, trh se rozjel a nezastavil se pomalu celou seanci. Odrážel se mezi S/R nahoru a dolů.. Stačilo obchodovat jen podle MACD se vstupy na close úseček. Možná se vyplatí počkat si na situaci, až se trh vyjádří a pak se jen přidat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Daval jsem vcera dotaz na mirus zda ma zen-fire nejaky problem s daty. Nemel, problem byl u me, ze je 25.11. Thanksgiving jsem vedel ale o tom zkraceni trading hours 26. jsem netusil. Poslali mi presne stejny odkaz jako zde vyvesil Tomas262 takze potvrzuju. Je tam vypsano pomerne dost nestandartnich dni, stoji za to mit tohle na pameti.

viz kompletni Holiday Calendar
www.cmegroup.com/tools-information/holiday-calendar/files/2010-globex-holiday-calendar.pdf

Milos

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Po nejakom čase prispievam s mojim obchodom. Dnešný deň bol hodne o trpezlivosti lebo cena sa večer motala na hornej strane kanálu. Inak kanál používam skôr ako určité vodítko a hlavne ma zaujímajú S/R v jeho blízkosti. Pridávam i obrázok mojej prípravy, kde som si určil S/R z minulosti a na nej som riešil moj vstup. Vstup bol short na hodnote 2186, po hodine sa cena vrátila speť a obchod som ukončil na BE. Pôvodne stanovený PT nebol dosiahnutý a po prvej hodine obchodovania mi bolo jasné, že dnes je trh dosť lenivý aby klesol až k nemu, takže som to ukončil. Tak snáď zajtra sa to pohne trochu viac :)

14677

14678

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...