Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-Mini NASDAQ


Jakub

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj vsem, [bold] !!! Uvitam kratkou reakci financnka.cz (Petr,Tomas - diky) [/bold] Chci Vas poprosit (opet) o vas nazor. Nechal jsem se inspirovat L.Williamsem a zprogramoval automatickou strategii jednoho z jeho pristupu a udelal backtest za posledni 4 roky na NQ (funguje podobne i na ES,TF). Poprve mam dojem ze by se to dalo celkem dobre obchodovat (nesimuloval jsem commission - takze minus cca $1500, ani slippage ) I tak se mi zda ze to na jeden vstupni signal vysledek ujde (Predstavme si to s pouztim position sizingu a jsme jinde) . Prosim napiste mi jakekoli vase podnety. Zabyvam se tradingem jen par mesicu a fascinuje me.. Tenhle tyden jsem si otevrel ucet u Mirus F. ale nechci ho zatim obchodovat, mam to jen kvuli datum od zen-firu (abych nebyl omezovan nejakym demo "osekanym" pristupem). Budu urcite dal ladit a vymyslet dalsi strategie ale potrebuji podnety.....od vas. Dik

14368

14369

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pane adamec,
omlouvam se ze nejsem petr ani tomas:) presto: zvazte jestli se s nami nepodelite o dalsi detaily. vstup, vystup, nebo filtrovani obchodu. jestli to mate plne automaticke tak nevahejte a system nasadte (samozr. klidne i jen v paperu) a dozvite se hned vice. pokud to planujete obchodovat rucne, urcite vas to (paper) taky posune nekam dal. jinak 70 usd / obchod je slusne, ale obchodu neni mnoho, ja osobne bych mel urcite s rucnim obchodovanim problem:) automaticke strategie mam v oblibe, byt momentalne "do nich nedelam", rad to sleduju. nedavno zde vysel clanek o firme co provozuje automaticke systemy klientum, mrknete na jejich web, co dokazi "komercni systemy" ktere je mozne si pronajmout, uvdite zajimave veci!


tak hodne zdaru vsem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
taky nejsem ani tomáš ani petr, ale mám stejné doporučení. Nejlepší, co můžete udělat, je nasadit ten AOS na živá data (zatím paper) a uvidíte, jak mu to půjde. Nechte ho běžet např. 3 měsíce a potom vyhodnoťte nakolik se liší reálné výsledky od těch "teoretických".

Co jsem se díval na statistiky, tak jsem viděl, že máte celkem dlouhé doby, kdy jste v otevřených pozicích. Pokud obchodujete mimo standardní hodiny, počítejte s vyšším marginem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jedna se o jediny modifikovany protitrendovy UPS! pattern L.Williamse (nikoli Woodieho jak jsem puvodne chybne uvedl).

Podminky vstupu i vystupu jsou velmi jednoduche:

Graf 1min, ale je to vcelku jedno, viz vstupni podminky:

VSTUP short
dnesni open > open pred 9 dny
& dnesni open > vcerejsi close * 1.002

VSTUP long
dnesni open & dnesni open
Filtry vstupu podle ziskovych / ztratovych dnu v tydnu:
short neobchodovat v pondeli a stredu
long neobchodovat v pondeli

SL 60tick
PT 85tick

VYSTUP
SL nebo PT nebo 10min pred koncem obch.dne (cili pres noc neobchoduji)
jeste ted ladim podminecny vystup pri spatnem pohybu obchodu ale zatim je to spis ztratove

Mam predstavu to dotahnout do stavu plne automatickeho - tzn osetrit LIMIT ordery pro vstup a celkove bezpecnost (vypadky atd), vyhodou je ze vstup je vzdy ve stejnou dobu takze i pro rucni obchodovani to neni uplne k zahozeni. Staci byt online pri otevreni, zhodnotit stav a vstoupit/nevstoupit a jit od toho. Mozna si to predstavuji moc ruzove... automaticky papertrading rekne vic. Poskytnu vysledky az je budu mit v ruce.

diky za vase postrehy, cokoli vas napadne ...

s pozdravem Milos

Link to comment
Sdílet pomocí služby

[bold]all: [/bold]

Dobry den,

rad by som sa spytal, ci nahodou niekto nema trhu E-Mini NASDAQ 100 aj za poplatok. Mame data od 20060105 az do 2010 Marec. Od Marca do dneska mi chybaju. Ak by nahodou niekto mal, alebo chcel nieco zato, tak ma prosim kontaktujte v tomto vlakne. Dufam, ze som neporusil, ziadne pravidla fora.

Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hanslama:
Zdravím,
neměl by jsi i starší ticková data?

[bold]To All:[/bold]
Nevíte někdo, kde sehnat kvalitní ticková data NQ trhu alespoň 4 roky na zpět? Ideálně od počáku existence NQ? U ZenFire i u AMP dostanu max. 1 rok zdarma. Klidně si za data nějaký přijatelný obnos připlatím, avšak všude nalézám na internetu nabídky v řádech stovek dolarů. Což mi v tuto chvíli pro mne přijde zbytečně moc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...