Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-Mini NASDAQ


Jakub

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

paulus... 1 bod je hrozne malo, deluxovi mozna "v pohode" staci, ale jel jsem uz hodne pristupu na NQ a v prumeru jsem mel SL vzdy 30-60 usd a pri urcitych pristupech i 80 usd, NQ je takovy trh ze se da delat dobra uspesnost za cenu ale vetsi "volnosti" a mensiho RRR... s 1 bodem tam moc dlouho nevydrzis...

deluxe... jestli pouzivas 1 bod muzu se zeptat na tvoji strategii? Kde vstupujes a jake mas vystupy? Uspesnost?
diky...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jaky na to mas kriteria, ja cekal kdy ATR klesne nekde k 1 a volume je vyssi nez 500/min, pak se obcas objevi nejaky mensi trendik, nicmene pohyby nejsou velke (nejake extra RRR mi z toho nevyslo), napadlo me otevrenou pozici drzet do konce dne, ze treba by se z toho neco vyvynulo obcas, coz by mohla byt i automaticka straegie... nicmene netestoval jsem to. tez pokud je volume pod 500/min nestava se casto ze z nejakeho spiku se stane vetsi pohyb a lze obchodovat proti.. profity ale nenabizi nijak velke tohle..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jo jak rikam, SL 1 bod je sen, a faze kdy to jde zase nenabizi zadne velke pohyby a celkove se to nevyplati, aspon ja to nedokazal:)

jinak pokud se podivam po jak velkem pullbacku se trh spis rozjede dal a nevraci se, tak nejakych 60-80 usd to bude, coz by odpovidalo ze dost lidi bude mit SL kolem 3 bodu. caste jsou pullbacky o 120usd, ale v tom uz nejak logiku nevidim:) ja uziam SL 7 tick mam vice strategii a u vseho se to jevi celkem OK, vstupu pred 16h mam ale malo a pak uz to bejva klidnejsi...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to roman06- vychazím z openrange , tedy z prvnich 15min., a cekam na korekci, pote vstupuji +1 tick (long). výstupy mam opět na korekcich -1 tick (porad pri longu). úspesnost mam dlouhodobe kolem 43% a RRR 5. obchodu zhruba 3-5 tydne. testoval jsem si nahodne trimesicni obdobi v celkove delce asi 15mesicu, a SL 40USD staci ve vetsine pripadů

Link to comment
Sdílet pomocí služby

deluxe, to ja nerozumim, nebyl by screen?, davam screen za posledni 3 dny -kdyz se objevi inside bar (po nejakem pohybu) dam sell stop pod predchozi a buy stop nad predchozi usecku, nekdy 1tick a nekdy 2 podle toho jak vypada okoli:) pak cekam ktery se realizuje, kdyz to trva nebo spadne volume tak to zrusim. prave umeni nastava az pokud se jeden prikaz realizuje:)

14338

Link to comment
Sdílet pomocí služby

az budu doma, tak ho sem dodam, neni problem. a jeste chci podoknout, ze ten SL 1bod neni nejlepsi varianta, SL 50USD vychazí lepe co se tyce celkového zisku. ale ja v soucasnosti preferuji co nejnizsi DD pred maximalnim profitem, zvolil jsem tedy prave toto jakou zlatou stredni cestu. samozrejme to nefunguje ve vetsine situaci, ale v situacich, kdy zrovna obchoduji, mi tento SL povetsinou opravdu staci

Link to comment
Sdílet pomocí služby

deluxe... co znamena cekam na korekci? to mas jak definovane? a dlouhodobe znamena jak dlouho na livu? diky...

paulus... profity mi vychazi dobre 70-80 usd na PT1 a PT2 davam kolem 140 usd podle situace, takze treba 120-160 jak kdy... u BE je to fakt slozite na NQ, ale myslim ze si tam muzes vypozorovat kdy je to dobre, ja vetsinou cekam na pruraz 2-3 body, potom korekci zhruba na vstup, a potom jak znovu prorazi do smeru tak davam BE... ale casto dostanu PT1 na prvni "zatah" takze po te BE pro druhy kontrakt automaticky...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

korekci mam definovanou na 3strankach v planu, nicmene myslim ze to vzhledem k debate nad SL je irelevantni - nahodim screen ktery opravdu ve strucnosti popisuje hruby zaklad na kterym je system postaven. a oprava, dlouhodobe na live to neni, tam se jedna o 4mesice, takze z tohoto pohledu je to vice nez nedostatecne

Link to comment
Sdílet pomocí služby

K tem PT, tak ja osobne jsem si zjistil že se mi nejlepe obchoduje pro 100$ ... Pokud prijde signal ke vstupu, tak se podivam na predchoyi swingy a pokud jsou ve chvili vstupu vetsi nebo rovny 5 bodum, tak vstupuji ... se SL 3body, takze RRR s komisi mam lehounce nad 1,5 konstatntne v kazdem obchodu a uspesnost drzim na 60% ...
Je to dobrý filtr,protože spousty falesnych signalu tady tim jednoduchym kriteriem vynecham nebo obchodu s malym potencialem. Tim snizuji moznost preobchodovani na minimum.
Taky jsem zjistil že neumím a neobchoduji nikdy v trendu na pruraz nejakého swingu... protože pokud je trh v delsim UP nebo DOWN , tak nemam zpetne swingy ( protisvah k trendu) podle kterych bych byl schopny se chytit kam se trh muze podivat ...Jakoby neobchoduju do ,,tmy"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tohle je přesně to, o čem jsem včera psal.. I když byl včera trh velmi líný patrně kvůli reportům, v situaci, která je na screenech patrná, je proražení TL a šikovný obchodník dokázal zadat limitní příkaz se SL o velikosti cca 4 tick a spekulovat na long pozici. Já jsem vstoupil bohužel výš za market. Mohlo se jít pro cca 5-6 bodů. Já vstoupil pouze jediným kontraktem, takže jsem byl vyhozen na zpětném pullbacku na BE+1. Nechal jsem na stole cca $110. Vše jsem si naštěstí vynahradil po reportu, kde do trhu teklo opravdu "hodně šťávy". Poslední dobou se zajímám i o vstupy na flipech, viz. první šipka. Je zde možnost vstupovat za velmi nízký risk limitním příkazem. ..keep your eyes open.. Mark

14346

14347

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...