Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-Mini NASDAQ


Jakub

Doporučené příspěvky

echeck, to se mi taky stává a dokáže mě to rozhodit víc než SL. Když se na to pak zpětně dívám a vidím, že se ten pattern vykresloval třeba devět minut, tak si říkám, co jsem u toho monitoru dělal. Zřejmě mě hypnotizuje tikání úseček :-).

Dnes velmi zajímavá situace díky NQ, který zřejmě chtěl hned po otvíračce dohnat ostatní indexy. Momentum do short bylo velmi silné, takže jsem zavrhnul všechny možné divergence long. Trochu to tam sice divergovalo, ale tyto signály neberu a NQ zůstal velmi slabý. Na základě této slabosti jsem nakonec zobchodoval TF do shortu v 16:17 (784,7) SL jsem měl na 785,7 a byla to zkouška trpělivosti, protože jsem byl 1 tick a na další svíčce 2 ticky od vyplnění SL a neustále jsem měl nutkání obchod předčasně ukončit. Nakonec jsem to ustál a vystupoval na PT 782,2. Mám tento týden třetí PT po sobě, což je u mě statistická anomálie :-) a pro tento týden končím.

Úspěšný zbytek týdne.

Skap

"Nezdoláváme trhy, ale sami sebe"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Já tento týden první obchod po návratu k live a bohužel jsem začal SL. Co jiného jsem čekal, zvlášť po včerejším promeškaném ziskovém obchodu. Můj obchod: V 16:03 nastal odraz od nově vytvořeného low a na NQ od low. Trhy šly lehce up, tak jsem čekal zda-li zde nebude divergence do long. V 16:30 se NQ dost přiblížil opět ke svému low, zatímco ostatní trhy vůbec. Navíc další svíčka nevytvořila nové low na žádném trhu a působilo to dost vyčerpaně. Vstoupil jsem tedy na NQ tak, abych mohl SL nastavit pod low dne. Bohužel další svíčka se rozjela dolu a trefila můj SL. Poté se to ihned rozjelo up. Pravděpodobně jsem vstoupil trochu uspěchaně. Dobrá šance byla vstoupit právě poté dlouhé svíčce down, kde jako jediný NQ trh měl sílu vytvořit nové low, ostatní trhy tuto sílu neměly. Což byla šance vstoupit. Škoda.

18494

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Stranger: Co to dnes sposobilo ze isla cena prudko dole !!!! (myslis si ze na kazdy vacsi pohyb musis mat vysvetlenie, ked sa to stale pitas ? ) Eschek : ja som mal vcera vstup za Open cenu 2438 ( O.C. ) tam kde si chytil ty SL ( Ja osobne by som nevstupoval skor nez trh otestuje O.C. ) Vcera PT a dnes PT ( konecne sa nam trhy rozhybali, tak ako vcera, Down a UP ) :) :) :) :) :) :) :)

18519

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger: někdy vážně žasnu nad tvými dotazy :)

tomm02: včerejší obchod byl uspěchaný vím, poučení do příště. Dneska jsem měl nutkání vstoupit na tom DT, pač ostatní trhy s tím divergovaly, ale nezdálo se mi to a nebylo to pro mě tak jasné, takže jsem dnes zůstal bez obchodu. Tam jak si dnes vstupoval, tak kolem toho bych cíloval PT. Takhle vstupuješ vždy? Přijde mi to dost opožděný, navíc se tam dala očekávat korekce, poměrně riskantní vstup mi to přijde.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

echek :

mozno sa to zda nizko ale ja si urcujem vystupne urovne sam (dve modre ciary tesne vedla seba na grafe) a jednu som mal pod O.C. 2459,75 a druhu na 2453,25 . Pouzity SL 2b a to my davalo k 2456 RRR 1:5 - mam v priemere 30% uspesnost ale tu nahradzam MM a 1:5 je dobra prilozitost ktoru bez vahania vezmem.
-viac menej vyhladavam prepady a mam radsej short

- jeden z troch vstupnych signaloch a na tento protitrendovy EMa 100 vstupujem vzdy takto( ale na strane 76,78 su screeni obchodov na tento vstup ak chces tak sa pozri, ja som pozeral a su na 90% rovnake s coho som sam milo prekvapeny)
- ale podstatne je ze CCI od 10:30 nedalo poriadnu korekciu, maximalne tak -50 a to je malo a tahalo to v pluse 5 hodin
(tu je pes zakopany)

inac dnes som zacal o 16:00 a to ma zachranilo lebo by som vstupoval v do short na 2464,50 v 15:39 :) :) :) :) :) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tomm02:
já teda nevidím do Vašeho systému a kde máte svůj edge, ale přežít 5x test BREAK-EVEN a 6 hodin v takovém rotačním dni v pátek večer navíc po negativních zprávách (downgrade Itálie, Belgie, atd.), to jste buď totální klidas anebo masochista anebo nejedete naživo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...