Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-Mini NASDAQ


Jakub

Doporučené příspěvky

Zury : je to Live a tonto tyzden som mal plan dosiahnuty vo stvrtok tak jednoducho zisk 200 USd alebo strata 40 USD . ( Cas je mocny spojenec )
v NQ som mal vzdy lepsie vysledky ak som isiel PT alebo SL :) :) :) :)
- pouzivam BE a SP ale malo viac sa drzim strategie PT alebo SL

Ja chcem zarobit a s 1 obchodom na den to asi takto funguje bud vydrzis alebo nie.Ak nie potom ti to rozhadze cely MM
- edge som mal preto som to aj drzal :S :S :S :S :S :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

PetrJansky kedze sam pouzivam divergencie trosku som znetvoril tvoj screen ako by som sa na to pozeral ja... Otazka na co mas ten 5 min graf ked sa riadis tym mensim? Hidden divergencie su fajn ale v trende nie proti trendu.. Najlepsi vztup sa odohral po prvej divergencii, ked trh este otestoval high zlyhal znovu a isiel pekne dolu. To su podla mna super situacie najprv signal ze sa asi zmeni trend cez DIV, potom znova test ktory zlyhal a silna reakcia smerom dolu.. Divergencia sama o sebe len signalizuje ze sa nieco moze stat, co ta dohnalo k vztupu kedze indicator neprekrocil 0 linku (vacsina oscilatorov ma 0 linku ako trigger pre long/short) ak by si pockal az na prekrocenie mal bol by si bez obchodu alebo by si jednoducho pockal na prekrocenie a mal by si obchod so ziskom.. Mne sa osobne viac pozdava prielom trendovej linky a ceny a nie 0 linky nejakym indikatorom ale to je uz na kazdom. Toto su len moje myslienky prave na tento screen, kde si pouzil short hidden divergenciu pre up trendujuci trh. Tie ostatne vztupy long/short co su tam su podla coho? Raz si long pod 0 linkov raz ides long nad 0 linkov samozrejme neviem aky je to indikator takze tie vztupy mozu byt fajn len sa mi to nejako nezda a na SMI sa mi to nepodoba.. mozno ti pohlad niekoho ineho pomoze pozriet sa na veci inak a zabrani zbytocnym stratam (tu)

18582

Link to comment
Sdílet pomocí služby

díky mikky182 , při obchodování DIV (histogram MACD 12/26/9) jsem se začal v druhé polovině ledna ztrácet v trhu, přepracoval jsem a zjednodušil vstupní pravidla. Určení trendu na TF 5 minut podle swingů HL-HL long, LH-LH short. Vstup na TF1, po vykresleni div do trendu čekám na potvrzení (překřížení nulové linky), zadám stop max. 2,5 bodu, profit 5 bodů, RR 1:2 a do směru obchodu nesmí být žádná SR úroveň. Pracuji na backtestu 2011 a následném upravení ST,PT. Při čekání na překřížení 0 linky, asi ztrácím výhodu být v obchodě co nejdříve, ale není to taková divočina a mám hlavně čas se pořádně na vstup připravit. Přikládám na dnešní seanci. Petr

18619

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Petr Ak sa tu nepaci 0 linka na MACD tak mozno tieto 2 sposoby vztupu do trhu ti pridu lepsie: 1 - prielom trendovej linky na cene 2 - prielom trendovej (neviem ci je toto najlepsi vyraz..horizontalnej linky?) linky na MACD Niesom fanda liniek v indicatore a radsej pouzivam cenu ale vyber je na tebe uz mas 3 moznosti vztupu do trhu, urci jeden co sa ti najviac pozdava a pozeraj sa po vystupoch s tymi je vacsia sranda :)

18625

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Obchodujete niekto tento trh NQ aj v nasich dopoludnajsich hodinach? napriklald o takom case ako teraz?
VOLUME ukazuje velmi mizerne hodnoty, ale ako dlhu dobu sledujem system mi funguje aj tam. Zaujima ma ako je to s plnenim market prikazu, kedze vacsinou vstupujem na close sviecky prikazom market.
Mate s tym niekto skusenosti?
Dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Moje dnešní obchodování: 1. Po otevření trhů se ES, TF a YM se rozjeli dolů a to o dost výrazněji než NQ. Proto jsem NQ sledoval a vyhledával vstup long. Několikrát jsem chtěl vstoupit, ale furt mi tam neseděly S/R úrovně. Čekal jsem, že by se YM, TF nebo ES mohli dostat až k low otestovat ho a v tom případě bych vstupoval long na NQ. Nestalo se tak, a trh se rozjel up dříve. Škoda, podle toho jak už jsem chtěl několikrát vstoupit by obchod končil na PT. 2. Po rozjezdu up, nebyl YM tak silný. Zatímco ostatní trhy si to mířily up YM nedošel ani k high seance, tudíž jsem začal vyhledávat short na YM. Po odrazu NQ od high dne jsem vstoupil. Bohužel jsem byl vyhozen SL. Skap: Jak ty to vedeš tenhle týden? Já pouze tento ztrátový obchod. Nějak nemůžu tento týden najít vhodné vstupy do obchodu. Kdybys dal nějaký screen pro inspiraci a poučení bylo by to good ;). Jinak samozřejmě, jak jsem měl "pauzu" a jel na SIMu, tak během 14 dní 7 obchodů z toho 5 ziskových, tak teď co jsem zpět na live, tak za 14 dní 2 obchody a 2 ztrátové :(.

18631

Link to comment
Sdílet pomocí služby

echeck: Včerejšek jsem viděl úplně stejně. Čekal jsem na long na NQ, jediný rozumný vstup mi přišel v 15:57, ale zbývaly 3 minuty do Bernankeho a to se raději držím stranou. Slabost na YM jsem registroval, ale TF se hodně tlačil nahoru a i z vyšších tf bylo patrné, že hlavní síla je stále do long. Ve středu jsem shortoval NQ při velmi podobném nastavení trhů a měl jsem to za plný SL. Dokud trhy nezačnou výrazněji korigovat, tak beru pouze trendové vstupy long a divergence long po nějakém krátkém poklesu. Sice nevím, jestli na screenu bude něco k inspiraci, ale přikládám středeční SL na NQ. Obchodoval jsem slabost NQ do short. Úsečku v 16:09 jsem vyhodnotil jako silné vyskalpování a odmítnutí ceny do long a zadal limit pokyn na 2477,25 kvůli snížení risku. Na ostatních indexech svíčky zavíraly long, ale vstupní situace na NQ mi pořád přišla zajímavá. Na následující úsečce jsem byl vyplněn, do short se sice bojovalo na několika dalších úsečkách, ale ostatní indexy prorazily silně vzhůru a nakonec byl zasažen i můj SL se ztrátou 54USD na kontrakt. Měl jsem sice nutkání obchod ukončit dřív, ale porušil bych tím svoje pravidla neupravovat příkazy v DOMu po nastavení základního SL a PT - dlouhodobě se mi neosvědčuje jakkoliv se v DOMu hrabat. Nejslabší článek mého obchodování je ten mezi židlí a myší, tak se ho vytrvale snažím co nejvíc eliminovat :-) Dnešní premarket opět vypadá long, shortovat s největší pravděpodobností nebudu a budu čekat na trendové signály a případné long divergence. Skap "Nezdoláváme trhy, ale sami sebe"

18642

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja som vcera poctivo sledoval NQ az do konca senace ale neobchodoval som, pretoze podla planu tam nebolo vykreslene nic.

Dlhodobejsie bol trh v chope a potom mierne isiel opat na sever ale opat sa dostal do chopu. Jediny nastup co som tam videl bol do trendu,. (ak to tak mozeme nazvat, lebo jeho rozsah alebo pohyby boli dost velke na zaciatok) a to okolo 18:15 na pinbare (3 min TF) ale podla mojho OP sa nejednalo o kvalitny setup PinBaru tak som to nebral. Inak vsetky ukazovatele OP potvrdzovali tento vstup, no len ten tvar PinBaru bol v rozpore.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ikdyž jsem si říkal, že v momentální situaci budu vyhledávat vstupy long, tak mě dneska praštila do očí jedna situace, která si vyžadovala short vstup. Začalo se to vyvíjet dobře, ale nakonec se to otočilo a trefilo můj SL na 20 dolarech. Long se to rozjelo dnes hezky, ale trh a systém mi nedal možnost vstoupit kolem 16:09, bohužel.

18694

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...