Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-Mini NASDAQ


Jakub

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Já dnes bez obchodu. Bohužel jsem prošvihnul vstup. Po otevření trhů se YM rozjel nahoru a dospěl h high dne. Ostatní trhy na to sílu neměli, což pro mě byl signál vyhledávat short obchod. Dalo se vstoupit ja na NQ tak na YM. Logičtější byl vstup na YM. Já než jsem se rozhodlo a rozhoupal, tak mi to ujelo :(. Přikládám obrázek. Co ty skap, máš dne nějaký obchod, popř. prosím o ukázku. díky

18349

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes je trh nejaky zvlastny.
Prvy obchod bol podla planu 17:21 ale trh tak dlho stagnoval kym sa vybral dole ze som pocitil aj troska psychiku nervozitu, Ale hovoril som si vzdy, je to podla planu, je to podla planu, akceptovatelny risk, vacsi zisk, je to OKEJ a tak som to nechal, koniec koncov risk som mal len 40 USD a zisk potencial tam bol ovela vacsi.

Druhy obchod bol reverzny prveho 18:39 (totalne diskrecne vytvoreny obchod, cize vobec nie podla planu) a tak to aj dopadlo. strata.

Cize dnes cisty zisk 15 usd po odratani comisii :)

V podstate sa dalo aj caka taketo onicom spravanie trhu kedze sa pohybuje na resistance ktora nebola dlho prerazena. Sam som zvedavy ci dojde k prerazeniu. Ak ano tak sa zajtra pravdepodobne mame na co tesit ..

Hodlam este ostat do 22:15 a uvidime ci trh mi ponukne este nejaku moju prilezitost.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mikky 182 : , vstup podla O.P. (30s pred US ) - dostal som signal , mozne RRR som urcil na 1:9 (takyto signal zoberiem aj o polnoci ,lebo viem ze z dlhodobeho hladiska je to ziskove a to ci som vstupil pred US open na to nema vplyv ) ja si nevyberam ci long alebo short - Ak obchodujem prielom nejakej linie, tak cakam as sa cene podari uzavriet (svieca ma close pod/nad touto liniou ) a potom kliknem (taky filter ) . (tu) Niekedy sa stava ze ze sa cena dostane pod ale neuzavirie tam a to ja beriem ako odmietnutie ceny. Stranger: tomm02 zaujima ma tiez rpeco si chcel ist SHORT. Neviem ani to vediet nechcem. Jednoducho som dostal signal a ten som vzal. . Uz nepremyslam nad tym ci vstupit alebo nie, ak dostanem signal tak vstupim nech je to short ci long. (Musi mat dobre RRR) Asi dost strucne odpovede ale tak to je. ;) ;) ;) ;) ;) Dva obrazky k tym prielomom:

18353

18354

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tomm02 super ze bol podla planu, ale z tvojho prispevku som sa vela nedosvedel... Tusil som ze vztup mas po prielome nejakej urovne ale ako urcujes tu uroven? Co musi mat/splnat aby to bola platna uroven, co znamena dostal som signal, potencial 1:9 k comu, k akej urovni? Ja som nasiel niekolko urovni na tvojom screene, preco niesu platne, alebo su platne len niesu zaznacene? Ak nechces odpovedat samozrejme nemusis len ma zaujal tvoj vztup je menej konvecny a to sa mi paci. Nech sa dari (tu)

18356

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mikky 182 :
1:
Vstupny signal ( v tento den bol uz skor ,takze preto som napisal ze trendovy vstup lebo od tohto signalu uz trh urobil nejaky pohyb ) Mam 3 mozne vstupy .
2:
RRR 1:9 k O.C. otvaracej cene - z backtestov my vychadza ze US testuju O.C. ( skus si pozriet grafy ako casto sa po otvoreny US cena vyda k O.C. )
3:
Uroven - Mam v grafe Leveli 1,2,3 a tie urcuju rozpatie trhu a tie my sluzia ako urovne ( vsetko je to nastavene od O.C. )
4:
Beriem len 1 signal od 15:00 do 17:00 ale poziciu uz mozem drzat aj do konca obchodneho dna.

Otazka ?
- kde budes vstupovat aby to bolo presne nastavene ( Trend klesa a potom vytvori UP korekciu a vstupujes na prielom predchadzajuceho LOW )
- ja som popisal ako sa da jasne nastavit vstup do pozicie ale kedy to si musi kazdy urcit sam :S :S :S

Neviem ci som ti nieco objasnil ? Ale snazil som sa.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

O.C. to je otvaracia cena dna dnes na 2367,25 asi som to trocha zle napisal. O- otvaracia C- cena
Ja som taky pelepetko a obchodujem to co som sam polepil tak asi nebudes hned vsetkemu rozumiet.
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Ja som vedel ze Mikky 182 my je zname : Diky za radu co si my dal davnejsie .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger:
Ahoj, taky jedu NQ na PA, zatím jen papertrading. Jak tak koukám na tvé vstupy/výstupy myslím že budeme mít podobný diskréční styl. =)
Chtěl sem se jenom zeptat, červená a žlutá přerušovaná čára je HIGH/LOW premarket?
Obchoduješ teda od 15:30 - 22:15? Není to trochu vyčerpávající? (Taky vstupuju od 15:30 do 18:00 a pak jen případně zůstávám v pozici až dokonce seance.)
Vy už jedete všichni zde LIVE? 1 kontrakt?

Díky za objasnění....v případě že by vás zajímali moje screeny z papartradingu, mohu poskytnout

Ať se daří všem :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jeicop
Nemam diskrecny system, skor mechanicky, diskrecne na nom je len oznacovanie SR urovni (kedze tie sa nachadzaju vsade) vacsinou SR urovne vyznacujem na 60 minutovom grafe a tie beriem v uvahu, ostatne ignorujem.
Taktiez trendovej ciary oznacujem na 60 minutovom grafe a ostatne ignorujem. Tj napriklad nezaujimaju ma SR urovne a Trendove ciary napriklad na 3 minutovom grafe. Potom v ramci "buducej TA" robim si technicku analyzu aj na 240 min grafe (co je skoro jak 60 min) potom Day a Week graf. Ta cervena ciara prerusovana bola SR uroven z vysiieho TF ako 60 min. konkretne z day alebo week. Jednalo sa o SR uroven ktora bola extremne silna co aj svedcilo aj o tom fakt ze trh ju nevedel prerazit par mesiacov. (dnes doslo mimochodom k jej prerazeniu, mozno to bude pekna supa)

Zlta ciara je len Alert indikator, ktory sa mi vacsinou tam len tak povaluje ale niekedy ho vyuzivam...
jj obchodujem od 15:30 do 22:15 Viem ze je to narocne, ale robim to preto aby som nakukal trhy viac a viac sa s nimi vzil. A co je velmi dolezite, napadaju ma myslienky ktore si zapisujem a potom vyhodnocujem. Okrem toho zenu mam chapajucu takze ma v tom plne podporuje. Takze neni problem sediet pri tom do 22:15.
Len by som mal menej blbnut. Prve dni to bolo super, teraz nejako blbnem a to je zle.

Jasne kludne sem hod nejaky screen z vcerajska.

At sa dari.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...