Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-Mini NASDAQ


Jakub

Doporučené příspěvky

echeck: Jdeš do toho po hlavě, což je na jednu stranu dobře, na druhou stranu je otázka, jestli ti za to poděkuje tvůj účet a nepřipravená psychika. Taky mě sim nebavil, ale dnes mu přikládám stále větší význam. Sice to v sobě musím přemáhat, ale nové přístupy testuji jedině na sim, abych dostatečně nakoukal různé setupy a situace a hlavně zjistil, jestli jsem schopen dodržovat pravidla. Tohle byla bolestivá pravda, kterou jsem se o sobě časem dozvěděl - pokud nejsem schopen dodržovat disciplínu v osobním životě, nebudu toho schopen ani v simu a už vůbec ne v live. Na simu sice zdánlivě o nic nejde, ale leccos to vypoví o našem celkovém přístupu k obchodování.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ignawin >> Ano jsem to já :-) Je to přes dva roky co jsem jel na RB všemožné DT/B. Zrovna včera jsem se na to díval a podle mě byly největší chybou právě range bary, které sice vykreslují krásná DT/B, ale za to se vykreslují moc často, celkový pohled na trh se ztrácí a ta DT/B co jsem bral protitrendu, nejraději bych se vyliskal :-) Před 2 lety jsem skončil, začal podnikat v e-shopech, zainvestoval následně do stříbra a viděl po 2 letech zase graf, tak jsem si říkal, že to ještě s nasdaqem zkusím :-)

Tak hodně zdaru Oskare :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zvláštní, že ty IA divergence vidí každý z nás úplně jinak. Alespoň pokud jsem se díval dobře, tak se mi zdá, že žádný obchod tady nebyl 2x. Dneska se mi moc líbilo, že trhy měly jasný směr a všechny 3 trhy se ho držely. 1) Trendové DT na SP (NQ, YM - 123). Zase situace, kde si nejsem jistý, shortová TL překročena, kanál do longu se začíná vytvářet, navíc dlouhá vstupní svíce - RRR by bylo jen 1:1. Nebrat. 2) Trendové 2bR na NQ (ES, YM - DT). Podle mě pěkný signál, trh hezky pod shortovou TL, žádný náznak, že by se vytvářel kanál do longu. PT1 na úroveň SL, PT2 na low swingu. 3) Trendové DT na NQ (ES, YM - 123). Sice tam náznak kanálu do longu nebyl, ale shortová TL byla překročena. 1,2 kontrakt SL. Snad se jakš takš zorientujete v tom děsném screenu :-) Martin

18281

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to PetrJansky:
děkuju za prográmek. Docela by mě zajímalo, jak jsi zobchodoval dnešek 12.1. Dneska jsem to sledoval a překvapila mě řada čtyř divergencí za sebou, které nevyšly. Screen sem dávat nechci. Nerad jakkoli spojuji obchodní počítač s počítačem co mám pro zábavu a komunikaci. Ale bylo to od 16:57 do 17:52. Kdyby se ti chtělo dát screen dnešního obchodu, rád ho prozkoumám.

Miloš

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Dnes nic, dostal som jeden signal ako vcera. Buy Limit na 2348,50 cena sa dostala na 2348,50 ale vyplneny som nebol. Vsetko podla O.P. na 100% takze pohoda (tu) (tu) (tu) (tu) (tu) (Kazdy strateny obchod su usetrene peniaze)

Sumar tyzdna :4 vstupy : 1PT ,1CL , 1SL , 1BE, +15b
O.P. 100% takze tento tyzden sa si pacil bola to pohodicka a konecne posun k lepsiemu. :) :) :) :) :)


" Menej je niekedy viac. " :S
Link to comment
Sdílet pomocí služby

V takovém případě neobchoduji. Selhaní v přípravě je přípravou na selhání.

Když přijdu později a vím, že se nestihnu před OPEN dostatečně připravit, tak si v klidu udělám přípravu během první hodinky obchodování a smířím se s tím, že přijdu o trady na OPEN, které mám nejradši :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...