Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Brooks Price Action


Miles

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 741
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

tento týden jsem byl zaneprázdněn něčím jiným, ale vidím, že to tady pořád jede :-) přikládám grafy, kde jsou malé Double Top patterny, ty dost často, když výjdou, tak se trh zarazí na PT Double Top/Bottom, což je Measured Move (stejná vzdálenost od trigger po stop loss se použije pro PT). Na grafech jsou Double Top jako součást Pullbacku v downtrendu a tady je vidět, že je dobré sledovat i tak malé patterny pro načasování vstupu. Když obchodovat, tak to musí být ten trigger (spouštěč) Double Top, protože další trend bar už je pozdě a je třeba očekávat zase další zpětný pohyb, tam kde vystupují scalpeři, kteří obchodovali ten DT. Doufám, že jsem to vysvětlil srozumitelně :-)

15419

15420

Link to comment
Sdílet pomocí služby

[bold] StefiGraf, Miles [/bold] Caute chalani, mam dalsiu prosbu o pomoc. In a trend, a small bar on a pullback is only a With Trend setup. In Figure 1.7, Bars 1, 2, 4, and 6 were small bars in pullbacks, and the only trade they offer is a short on a stop at one tick below the low. Preco je Bar 4 povazovany za pullback ? Nie je skor dalsi bar, RB ?

15429

Link to comment
Sdílet pomocí služby

[bold] StefiGraf, Miles [/bold]

Tak este druhy screen za dnes.

Bar 7 took out the high of the prior bar but that bar had a bear close. A pullback after a probe below a trend channel line is not reason enough to buy. You need a bull signal bar.

1.Na obr. vidim, ze Bar 7 ma High rovnako vysoko ako predosly bar a tak neviem, ci si to prekladam zle, alebo ?
2. Pullbackom sa mysli bar po bare 7 ?

Dik pekne za rady

Link to comment
Sdílet pomocí služby

[bold]StefiGraf [/bold] No tak smekam, ze to takto vies. Ja som cital kapitolu Price Action viackrat a hladim do grafu, kedy len mozem a toto citat neviem. K druhemu prispevku som zabudol prilozit screen, preto zopakujem cely prispevok: Bar 7 took out the high of the prior bar but that bar had a bear close. A pullback after a probe below a trend channel line is not reason enough to buy. You need a bull signal bar. 1.Na obr. vidim, ze Bar 7 ma High rovnako vysoko ako predosly bar a tak neviem, ci si to prekladam zle, alebo ? 2. Pullbackom sa mysli bar po bare 7 ? Dik pekne za rady

15431

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bar 7, doji bar mal high o 1 tik vyssie ako predosly bar (co nevidno poriadne)

Predosly bar bol TChL oversoot, a microTChL overshoot, a to nie je dostatocna pricina na Buy.
Bar 7 bol H3, nevznikol tam dobry Bull setup bar, takze to nie je pricina na Buy,
aj ked bar 7 mal high o 1 tik vyssie.

Az dole, bar 8, alebo bar predtym, RB bol dobry setup na Buy, lebo to bol DB, test of the Low a H4.

Citaj knizku, comu nerozumies, to preskoc a na 2., 3. x to aj tak pochopis.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to StefiGraf

k pondělku:
pokud je to Signal Bar, tak tě to mělo vykopnout na SL, je tam breakout, pokud dobře vidím...


k úterku:

1. obchod je pro mě šílenost, Sice to vyšlo, ale já bych se u toho cítil jak kdybych jel na dálnici do protisměru.

2. obchod jsem bral na stejném místě přesně také. je to L3, jen bych doplnil, že je to také TCL overshoot, takže Wedge Pullback. Moc nerozumím tomu, proč tam máš BP. Čeho breakout to pro tebe je? Co myslíš tím MG (Measuring Gap)?, EMA Gap? A proč jsi neměl 1 bod zisk?

3.obchod mě utekl a považuji ho za nejlepší ten den, dobrej H2 Pullback

4, Co Y moc nesleduju, ale jestli to máš nasledevaný, tak to může být ok trade

5 a 6. obchod není popsanej, na jakém základě jsi vstupoval

Link to comment
Sdílet pomocí služby

V pondelok ma to nemohlo vyhodit, lebo SL som mal pod swing low.

Mas pravdu, 1. obchod som mal vstupit az na BP,
ale bol to krasny 2BR, W, overshoot, H2, trapped Bears... Co este si tam potreboval?
2. obchod BP, ale mal som tiez vstupit na L4
5. obchod som vstupil tiez skoro, na BP, aj ked tam chybali 2 tiky
6. obchod BP, L2, fH2, DTBeF, 5tf, head&shoulders top, a velky Bear flag...
Je to vsetko v grafe :-))
Este stale zial mam skore vstupy, ale pracuje sa na tom.
Preto mozno pol roka nebudem live obchodovat, kym sa nenaucim perfeknej sebadiscipline.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...