Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - VI.


Doporučené příspěvky

Na tom daily takové pohyby opravdu nevyhmátneš a i když se ti povede vstoupit před nějakým velkým pohybem, tak z daily, jelikož máš větší stopku, ti to za krátkou dobu 1:20 neudělá, protože ty páry mají své průměrné range, které denně dělají a na daily se to častěji vrací k value než třeba na té hodinovce, kde to může relativně dlouho padat.

Toho kanaďana jsem vzal, resp. dal ordery. Proti trendu, no, jak se na to díváte, na tom záleží, z 4H jednoznačně proti, na weekly je třeba ta probíraná 1-2-3 (mimochodem mě to tam přivádí k otáce, order jde pod low nebo pod close toho bodu 2?), z daily to dělá LH a LL, je to z rezistence + 61 fibo toho velkého výprodeje, tak uvidíme, co z toho bude.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 843
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Belier - nejsem si uplne presne jisty co myslis, tim 123 na weekly. Pokud ale chceme jit long, tak by se order zadal NAD high svicky, ktera vytvari bod 2. Ja tam ale na weekly u kanadana zadne 123 nevidim, zkus mozna upresnit.

Nohavica - ten obchod na 123 na kanadovi 1H to byla jen takova strela od boku. Ta SR je opravdu takova nijaka, ja to nakreslil z toho spiku z 10.5. a korekci ze 14.5. Jinak ten graf na Dukasovi moc fajnovej, na ty SR urcite dobry napad, vypada to zretelne. Tam me akorat stve to NY close, ze neni.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja to ani nevzal, uz mi to na demu uteklo. Stejne by me to ale tesne vyhodilo, ale je videt, ze se ta oblast, kterou jsme predtim resili ukazala jako dobra, napodruhe se to otocilo zase tam a jelo to nahoru. Na korekci by mohly byt dalsi prilezitosti, to je pravda. Vsimni si, ze podobna situace jako na tom kanadanovi se v poslednich dnech objevila pomerne hodne i u ostatnich paru. Nejdriv odraz na silne SR, ktery hodne lidi dostal do protitrendoveho obchodu (viz treba ten pin na kanadanovi), pak korekce na dalsi SR (pro nas vstupni) a nabrani momenta znovu do smeru silneho trendu, prorazeni te puvodni silne SR a hura dal. Idealni vstup prave na te korekci a jit s trendem. To byly presne ty obchody jak jsem tady uz postoval AUD, Zlato, ted ten kanadan, NZD vsechno v podstate totozna situace. No a podobna situace se objevila taky vcera vecer na GBPUSD, je tam pekna korekce a cena se vraci zpatky dolu akorat s tim rozdilem, ze cena jeste neprorazila tu silnou SR. Stejne tak USDCHF long. Jen me to tak napadlo, ze vsude se vlastne delo to same. Mrknete na toho svycara. Jen tak pro zajimavost Jinak dost premyslim nad tim, jak jsi psal, ze to dost mozna bude stejne nerealne to delat na te hodinovce. Clovek by do toho musel asi fakt cumet nonstop. No ale uvidime.

23605

Link to comment
Sdílet pomocí služby

U toho kanadana bych sel 123 a dal stopku asi pod bod 1, protoze to byl opravdu malinky signal, coz by bylo nejakych 10 pips. Jak jsem se dival tak by me to vyhodilo o nejake 3 pipsy, takze tesne. Kdyz to tak krasne vsechno trenduje jako v poslednich 2 tydnech, tak se to nezda zase tak tezke, dokonce i ty vysoke RRR, staci se proste drzet stada a jit s nim, ale trochu se bojim, ze tyhle velke trendy jsou spise vyjimka a brzo se to zase bude mydlit v chopech.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No právě, ale hezký SR se tvoří pořád, proto se mi zdá lepší počkat si na ni a zkusit to s tím nižším RRR 2-3, ono když vezmeš měsíčně ze tři vstupy na D1 a do toho si počkáš na pěkný trend h4-h1, taky bys se ze tři měli dát za ten měsíc najít tak už by to mohlo být zajímavý a pro začátek pro mě ideální.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, konečně mám trochu času, tak ten kanadaň vyhořel, USD srovnal všechny páry do latě, není liž pravda. Je fakt, že z 4H čistý uptrend, ale z toho daily si pořád nemůžu pomoct, ale nepřišlo mi to jako protitrendový obchod a jelikož je pro mě daily více než 4H, tak jsem se jím řídil (no a takhle jsem to dopracoval :-D ). Jinak mě lákáte tím touchtradingem (nebo jak to tady nazýváte, zejména nohavica se zdá, že to obchoduje) a asi na to zase mrknu. Jinak dívám se, jak zavřel pátek a co říkáte na audjpy?

23617

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...