Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III


Doporučené příspěvky

To tomm02

Ano tiež som nad tým rozmýšľal ale pohyb o 12 bodov sa dá povedať, že už je väčší. Možno by to dokázalo vyriešiť vystupovanie nie na SL ale skôr. Samozrejme tento prístup na základe väčších skúsenosti.

Každopádne som nad vyšším RRR uvažoval. Tento môj primitívny systém je ešte len v plienkach.

Ale ďakujem za každú radu a názor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

KONECNE!! Dodrzen OP. Mam takovou radost, jako kdybych zdvounasobila ucet v LIVE.

Dnes jeste mesic 03-11, 2x short v 15:35 a 16:28, oba PT.
Jeden short v 16:45 BE+1.

Kvuli bolesti zad jsem musela na chvili od pc a unikl mi short vstup v 15:53 , byl by PT (neberu to jako nedodrzeni OP).

Vysledek +410.

Velka radost z dodrzeni OP. Ale nechapu, jak to vydrzim dal - praci full time a do toho trading, me zada opravdu trpi. Z toho duvodu dnes konec v 17:00.

Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomassc: Ne, live jsem jeste ani nezkusila, ale snad uz co nejrychleji otevru ucet a pojedu poradny paper. Neni nad tu zkusenost. Po mesici paperu s dodrzenym OP to zkusim pak live.
Dodrzet OP bez vyjimek je ted pro me jediny cil :)

Ale koukam, ze 1min TF zacina byt opravdu velice popularni, od koho mas data? Na to uz musi byt data velice kvalitni, nebo se pletu?

Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím PetruSR. Moc ráda bych věděla, až pojedeš live, jak se ti bude dařit. Já začala obchodovat live tento týden a dodržení plánu se mi podařilo. Srdce jsem měla až v krku, bušilo mrška. No a dopadlo to tak, že během 4 dnů 3xSL -150, 2x BE+2, 1x +80. Teď mám obrovské dilema, co dál. Emoce se ve mě bijou a já teď uvažuju, zda ještě nepojedu raději měsíc paper, abych se uklidnila a pak půjdu znovu live (paper jedu od loňského května denně a za tu dobu se mi podařilo cca 7000USD na kontrakt, z čímž jsem spokojená. Při správném řízení počtu kontraktů se s tím už dá docela dobře pracovat. V papertradingu jsem měla i 5 obchodů za sebou ztrátových a teď tak nějak nezvládám ty 3 live.) Ať se daří!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

!!OFF TOPIC!!

Tomassc: Range mi byl tak nejak na prvni pohled vic sympaticky, ani nevim proc, prijde mi to takove hezky symetricke a ty minutove mi prijdou takove... hala bala :)) No jo, zenska logika :)) Nejdriv jsem zkousela 15rb, ale to bylo pomale.. pak 4rb ale to zas bylo rychle a pak jsem zustala a backtestovala na 7rb a to mi vyhovuje nejvic. Ted jak trh trocha obzivnul tak mam dost vstupnich signalu, takze jsem prijala nove pravidlo, signaly beru jen pro prolomeni low/high dne a pohoda. Jak koukam, dnes jsem timto pravidlem prisla o 1PT a 2SL.


bowrider: Ahoj, konecne tu taky vidim holku! No ja doufam, ze se konecne prinutim sednout tento vikend nad pc a vyplnim zadost o ucet u IB a pojedu paper. Mam zavazek, ze musim mit mesic bez poruseni OP (a to jak u vstupu, tak u vystupu) za sebou v rade, jinak na LIVE nesahnu. Takze je to jen na me, kdy zacnu live. Svemu OP naprosto verim, protoze ho mam totalne jednoduchy, jednodussi by to uz ani nemohlo byt. Takze pokud bude chyba, tak to bude v me nedisciplinovanosti.
Jinak funduji 10 000 dolaru, 2 000 si nechavam bokem na uctu vedenem v dolarech. Na jeden obchod riskuju 1% uctu. Po ztrate 5% uctu musim jeste jednou projit ztratove dny a vyhodnotit, jestli jsem opravdu na 100% dodrzela OP. Po ztrate 10% uctu budu ucet znova fundovat pro zmazani cervenych cisel. Tak muzu udelat 2x, pak prehodnotim OP jako celek.
Jinak vytvarim financni polstar pro dny, kdy full time zmenim na part time. Nemam presne stanoveno, kolik ziskovych mesicu musim vykazat, ale vim, ze full time s tradingom moc dlouho nezvladnu tak, abych nesidila jedno nebo druhe...
Urcite budu prispivat, velice si cenim vsechny, co se podeli o zkusenosti. Premyslim ale, ze bude pro me vhodnejsi vlakno nazvane "zalozeno novackem pro novacky", tady uz koukam, ze jedou vsechno zkusenejsi lidi..
At se dari !

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...