Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III


Doporučené příspěvky

To ALL
Jak píše Tomassc ... Dám si vždy tu práci, která zabere méně než minutu před zapnutím NT, vždy synchronizovat čas. Nejen,že pak tento problem nenastává, ale také se Vám na sekundu přesně dokreslují close svíček ve zvoleném timefre (pokud používáte BarTimer).
Tuto drobnou činnost (synchronizaci) jsem si zapsal do svého checklistu a po 2 týdnech denního zapínáni NT se mi to stalo automatickou záležitostí :).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

supr kluci, díky
už jsem to nainstaloval, nastavil a taky zapsal do check listu -startovací části, jsem zvědav co to udělá a můžem to porovnat pajusi jestli jsem hodiš v pondělí graf (třeba i bez obchodů) zda se víc zhodnem v těch barech. To asi bude jen u 1´ u 3´ a vyšších ty rozdíly už dle mne nebudou tak zřetelný.
Jinak jak píšeš pajusi, i ja to v eufórií v tu chvíly prolíti, neměl jsem učet no a pak když už obchodujš zjišťuješ valstně co tím chtěl básník říct. Ja jsem to bral i tak, že různí brokeři mají nepatrné odchylky a ne že dva obchodníci u stejneho brokera na stejnym tf mají jiné bary. Jsem rád, že v tom mám víc jasno.
No toho jěště asi bude :D než najdem tu pravou cestu.

zdarec

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pro mě nádherný den pro obchody, krásné a jasné signály. Jako začátečník jsem bojovala s psychikou: 1. obchod: spatne vyhodnocena situace a zly vstup 2. obchod: vstup dle OP ale zasazen SL Po utrzenem SL jsem zustala stranou a nevzala jsem dalsi naprosto jasny signal v rozbehlem trhu, to me rozhodilo. 3. obchod: BE+1 - tady uz jsem den povazovala za ztraceny, ale snazila jsem se aspon dokoncit vse dle OP. 4. obchod: vstup dle OP, profit posunut, zisk 270 (pevny PT 200) 5. obchod: vstup dle OP, SL 100 Situace je na me moc emocne silna, mam hodne vstupu a hodne vystupu, dalsi signal neberu, snazim se uklidnit (ve svem OP nemam popsane, jestli obchodovat dal i kdyz emoce mavaji...) 6. a 7. obchod dle OP, vystup na hooku (trh se mi nezdal dost silny, aby dosel k memu PT) - situaci nemam popsanou v OP, takze vyhodnocuji vystup jako poruseni planu. Zisk 230. Zaver: Negativum - porad nedodrzuji OP tak, jak mam Pozutivum - zacinam si i realne osahavat, ze nejdulezitejsi je drzet se OP Petra

15569

15570

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj rogi, myslim, ze jsme sladeny dost dobre ... az na nejaky malinky drobnosti u kratkejch svicek jsem nic nenasel - mozna by se nasly dalsi rozdily, kdybys to mel odstupnovany po bodu abych mohl odecitat presne velikosti ale nevadi ... jinak dekuji vsem za rady-porady pres vikend. ... ja jinak zpetne nasel peknej signal (viz sipka) ale jelikoz trh vysival od open do 16.30 trochu divne, tak jsem to nebral ... spis jsem pokusne vzal 2 obchody na DAX ... ten vysival daleko citelnejc ale posud sam ... ten 2. obchod mel velkej prostor a tak jsem posouval PT a SL ... vysledek je zrejmy na zdar pajus

15571

15572

Link to comment
Sdílet pomocí služby

diskuse o nuancích, patternech atd. FinWinu, které jsou prezentovány pouze na kurzech nebo v uzavřených vláknech probírejte zásadně v uzavřených sekcích..už jsem to psal několikrát, tak to prosím respektujte..pokud toto bude někdo soustavně porušovat, bude minimálně zařazen do ručního schvalování..

díky,

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...