Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III


Doporučené příspěvky

Pavel K.:

Skvělý příspěvek, díky za něho :) K teorii průrazů zhuštění ceny nemám dál co dodat, sám ještě rád používám průrazy 3U na aktuálních (denních) S/R úrovních. V praxi to vapadá tak, že se sformuje jedna strana 3U na jasné horizontální úrovní a je jen otázkou velmi krátkého času, kdy pod/nad ni naskáče dost stop-příkazů. Ale to jen tak na okraj.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pavel K:

pekny, no jak se divam ja jsem naladen na jine frekvenci, kde Vy vystupujete, ja hledam vstup dnes jsem měl LIM v 16,06 na 2´tf ale nevyplněn a 17,18 podobná situace no trh již daleko pro SL do log zony a blízko LOD, ted si pada pekne na jih.
Až budete mít chuť muzete sem dat treba jeden tyden obchodovani den po dni pro studium?

Ať se daří!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Fuha, tak ked vidim grafy od kolegov, tak zvazujem ci sa mam ztrapnit :)) Takze dnes prvy krat LIVE, komentar na obrazku. Vstupy su len na zaklade HH/LH a odrazov od EMA. 1. vstup podla OP ale oneskorene, SL -90 (nervozita z prveho vstupu a ci sa daco nepokadi) 2. vstup PORUSENY OP, obchodovane podla myslienky "Teraz to urcite pojde dole!", SL -40 3. vstup podla OP (uz som to chcela vzdat, ale po nedodrzani OP v predchadzajucom pripade som sa vzchopila a vstupila, cize dodrzanie OP) + 280 Takze celkovo +128 aj s komisiami. Pokial by nebol druhy vstup a porusenie OP, bol by psychicky klud na lepsi vystup v tretom obchode, vystupovala by som so ziskom 1000 dolarov. Ako znie ponaucenie? DODRZOVAT OP!!! Som rada, ze to mam za sebou :)) Slip cca dva ticky pri jednom vstupe, ale inak vsetko pekne slapalo. Kukam, ze ked dam obrazok ulozeny priamo z NT, tak to je take rozmazane, vy davate vsetko screeny?

15973

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rogi:

3U = trojúhelník, zhuštěná cena, podívej se do vlákna "ropa", dnes jsem tam jeden dával, jinak v diskusích "price action" a "Joe Ross" jich určitě bude spousta :)

PetraSR:

Na poprvé krásný výsledek, gratuluju :) Na screeny je dobrý FastStone Capture - jedním kliknutím máš screen uložen ve zvolené složce.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pavle měl jsem dnes naprosto totožné vstupy (1 a 2) jako ty, pouze vstup číslo 3 jsem neuskutečnil, protože jsem těsně před ním vstoupil na mini123 do trendu a odrazu od EMY, a tam jsem udělal chybu, protože jsem měl okamžitě posunovat na BE po odrazu od S/R úrovně, ale já to nechal dojet na SL, přitom tam už měl být vstup do shortu, jak mi velí OP.
Byl to první den LIVE po úspěšném paperu.
Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vidím, že sa to tu denska s grafmi roztrhlo:) Kedže dneska tu petra spomínala NQ tak sem hodím dnešný deň. K príspevku ma kopol pavel normálne neprispievam (veľa krát bez odozvy, tak preto). Je to tiež iný prístup ako používa stádo. Systém čisto založený na supply/demand zisťovaný z volume a spreadu. Momentálne paperujem 100 obchodov aby som mal vzorku namiesto backtestu ( jednuducho pre mňa backtest nefunguje z jediného dôvodu že ho moja mysel ignoruje a podrýva moju dôveru v TP). Pravidlo je jasné vstupuj tam kde profesionáli a kupuj/predávaj amatérom. 1 vstup test do akumulačnej oblasti v oblasti piatkového low. Kvôli tickovému sklzu som nesplnil podmienku rrr ktoré bolo len 1:2,7 ( nejdem pod 3). SL 1,1% PT 3% (plán účet 5000) 2 protitrend po distribúci vstup na no demand bare. Trh ale ešte vymietol môj SL, profesionáli jednoducho potrebovali väčšie momentum na down pohyb a tak sa so mnou pohrali:) 3. Trendodvý náskok do trhu korekcia na najnižšom volume ( žiadni profesionálny záujem) vstup na inside no dmemand day. SL 0,6%, PT 2,7% RRR 1:4,1

15975

Link to comment
Sdílet pomocí služby

iigis: Mozem mat total trapnu otazku?
Ako z volume zistit suply/demand? Idem kuknut, ci na to nie je niekde nejaky link, ale musela som sa spytat:)

Slaughter: Dik za tip na softik (tu)

Rogi: Dik, pocity zmiesane, ale nervozita vacsia ako pred prvym sexom :D

zury: Dekuju :)) Tvuj nick mi je neznamy, jedes live, paper?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...