Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III


Doporučené příspěvky

joooo takovej člověk musí být celý bez sebe, ale to se nám uvědomělým snad stát ani nemůže, že? ;)
Kupodivu by to ale nakonec ustál i bez té stopky, cena se vzápětí vrátila do úrovně před tím výstřelem.
Až na ten okatej pohyb před zavíračkou dnes TFko po včerejším nášupu od Bernankeho šlo v US části obchodování spíš do strany, takže nic zajímavého. Brou

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Byl jsem v long pozici na live ucte. Ten pohyb byl takovy ze nejdrive vymyl SL long pozic kdyz z 560 spadl na 867,60 a pak to vystrelilo na 867,50 pote zpet na 857,40. To vse ve zlomku vteriny. Nemusim vykladat ze jsem vypadl na plnem SL aby zaroven v dalsim zlomku vteriny prosvistel kolem puvodniho PT.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ono je vubec hodne zajimave jak to kmitalo. Byl jsem zrovna v long pozici na live ucte. Nejdrive to vymylo SL long pozic padem z 860 na 857,60 pak bleskove vzestupem na 867,50 a hned dolu o kousek nize nez predtim na 857,40 pak nahoru na 860,50. Cili nejdrive ve zlomku vteriny zlikvidovany vsechny long pozice se SL do 250 USD a pak likvidace vsech SL short pozic az do -750 USD oproti cene pred rozkmitem. Na tom se dal udelat profit pokud clovek pouziva SL jen hodne tezko. Nemusim asi rikat ze v mem pripade plny SL. Takovyhle veci me desi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

@Slavo: Dik, ze si sa ozval, som si vravela, ci sa ti nejak neprestalo darit, tak som rada, ze si len davas oddych.
No ja dorabam backtest, mam to len na PA. Buduci tyzden mam este dovcu, povodny plan bol v pohode si buduci tyzden "kliknut live", aby som vedela, co na to psychika. Teraz som sa dozvedela par sokujucich zprav zo zamestnania, takze to vidim na urychlenu vypoved (tu zvazujem uz 6mesiacov) a uvidim, ci zvladnem psychicky stres a vstupy budu podla planu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj doporucuju nedavat vypoved za zadnych okolnosti drive nez po roce obchodovani live a stabilnim prijmu z obchodovani po nekolik mesicu. Teda pokud nejste za vodou natolik aby jste rok bez prijmu vpohode prezila a nebo jiny dalsi prijem, samozrejme. Ten tlak ze proste musim vydelat je znicujici. Daleko lepsi je pozice ze proste muzu vydelat ale kdyz ne nic se nedeje. Mluvim z vlastni zkusenosti.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pavel_P: Ahoj, dekuji moc za komentar. Tak urcite si budu muset hledat novou praci, coz mne netesi, protoze nova prace znamena mene casu na trading a nevim, jestli si budu moct dovolit odchazet v 14:00 jak tady. Ja chtela tuhle praci delat na polovicni uvazek, to by hrave pokrylo naklady, financni polstar uz nejaky nasetreny mam, ale okolnosti ve firme se radikalne zmenili.. Live chci jit jen pristi tyden , na vyzkouseni otestovani systemu, ted to bude jeste i s vetsim psychickym napetim kvuli te praci..
Ale mozna se stane jeste zazrak.... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...