Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

... :) Nie som si istý či to bol majkll alebo "otec vlákna" focus čo sem raz napísal: "Nádhera ako sa rozvírila diskusia po pár pekných trendujúcich obchodoch.." ( alebo tak akosi...) :) Dnes sa dalo žať aj na odrazoch od EMA 34 na SR úrovniach, pričom SR úrovne ( tak ako ich vidím ja a ktoré si značím na konci seance) poslúžili aj ako PT... :) Stále bojujem s tendenciou k preobchodovaniu - v tomto "smekám pomyslný klobouk" pred PavlomK :)

15992

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Petra SR a Rogi:

Já to vnímám jako Extremecross po LH - jasný short.

abrams:

To jsem taky dlouho řešil, je to ale spíš téma psychologie obchodování. Stručné pomůcky, které mně fungují: check list - odškrtat si všechny podmínky vstupu, NAHLAS se sám sebe zeptat: "Su si opravdu jistej tímhle obchodem?", atd. No a po vstupu klidně odstoupit od PC na metr - aby na to člověk viděl, ale nemohl impulzivně klikat ... je toho hodně.

iigis:

Velice mě zaujal Tvůj rozbor vstupů podle volume, tenhle úhel pohledu jsem jako vstupní signál neznal (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rogi: Aha, tak to mne zmatlo, ja jsem se drzela pravidel, jak to popisuje tomas a petr, ze jsem koulala jen na ukonceni toho vecka. A priste neodpovidej na me dotazy a hezky traderuj.. heh, to na margo toho komentare ve tvem grafu :))

Tak a ted uz jen SLOVENSKOOO HEEEJA HEEEEEJA HEJA SLOVENSKO :D (na CT4 to jde online) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...