Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III


Doporučené příspěvky

Petra SR: live obchoduji již skoro 3 roky takže emoce se mnou moc nemávají. Tento obchod byl jako ty předtím: analýza trhu, vyhledání potencionálního výstupu a timing vstupu. Po vstupu zadání SL a PT jsem trh jen občas sledoval- tak jako dříve. To že mu to k targetu trvalo přes noc není nic neobvyklé, buď bude PT nebo TSL. Samozřejmě že mám radost z dobrého obchodu, protože takový obchod se nepodaří každý den.
Ať se daří
Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

v 16:33 short - stopkou bez skluzu. brzy jsem posunul SL a byl jsem za 2 minuty venku. Pak ještě to samý 2x.. Jsem očekával prudší propady a ono pořád nic. vždycky to urazilo akorát tolik, abych posunul na BE - přišel maličký pull back co mě vyrazil a pak to zase poskočilo dolů.. takže místo jednoho plného PT za 250 jsem skončil na +40 čistýho

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Petra:

FinWin obchoduju 3 roky, funguje, ale na moje gusto je až příliš diskréční - nicméně má svoje dny, jako třeba dneska.

Ad 3U: ony taky skoro všude jsou, jen vybrat ty správný. Já je mám zatím jen nasledovaný z vlákna "Joe Ross" a myslím ještě Price Action - tam jich je habaděj. Napiš tam, určitě Ti někdo daleko fundovanější v PA poradí - jí to zatím jen sleduju a učím se.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...