Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Slaughter: pokud to není moc na tělo, můžeš prosím napsat jaký ti na ropě vychází průměrný čistý zisk na kontrakt, tedy po odečtení ztrát a komisí? Neber to prosím, že z tebe chci tahat tvoji finanční situaci :-), jen navazuji na moji myšlenku o $50 na kontrakt a den, zajímá mě co dává v reálu FinWin. Za odpověď díky, pokud mě pošleš do háje, pochopím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to PetraSR: včera mně nepotěšili hokejisti a dnes trh, přepl jsem live 15,54 signal a vstup s LIM by vyšel no všiml jsem si, že to nebyl obyč swing ale něco jak DB a příkaz jsem zrušil zůstali mi jen oči pro pláč,takovou situaci jsem nečekal a račí opustil. Jinak spíš beru taková věčka pod zero linkou. Ať se daří!

16000

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak jak jsem včera avízoval změnu trendu v podobě překřížení EMAs 204 a 34 na 30min TF(jak ES, tak i TF), v době evropské session se po včerejším pohybu dolu tyto ztráty sice mírně korigovaly, ale stačilo ISM nevýrobního sektoru z US pod očekávání a trh se dal opět do pohybu spřízněného s právě zmiňovaným zkřížením průměrů. Ony když už se tyto dlouhodobé překříží, sice zkorigují cenu mírně zpět, ale jen tak jednoduše se hned zase druhým směrem nepřekříží :) Pro změnu trendu užitečný indikátor, samozřejmě pro vhodný vstup je třeba volit nižší timeframe kvůli použití co nejnižšího SL, a to podle zvoleného trhu. Tak aspoň i ode mě pár rad k zamyšlení, snad se tento můj postřeh bude někomu hodit ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ja jsem pako :) no to je ta moje smolka vstup SL dán 2 tick nad swing a dívej co to udělalo, naštěstí jsem si uvědomil že trh již udělal víc jak 10 bodů a jsem trochu dál od EMA. Trapných +30 USD ale lepší než by si vzalo můj plný SL a pak to jelo jak jsem předpokládal, jinak RT již ne 4 ale vzali mi (IB) 4,02

16001

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak ja som fakt dnes mala den jak vystrihnuty pre psychologa.. dala som si hned po otvoreni cakacku do shortu, presvistala okolo mna bez toho, aby som nasadla.. a ja len kukala, ako zasiahlo profit 300 babiek. Potom ma to 2x vyhodilo na BE a svistalo mojim smerom. To uz som svoje ego krotila len velmi tazko, chybny vstup daleko od EMA a SL liznuty na jeden tick presne. Dalsi vstup som sa nekoncentrovala a vstupila miesto sell prikazom k nakupu...
Potom som radsej odisla od pc, sadla k tomu znovu a skalpovanim dotiahla ucet do ciernych cisel...
Myslim, ze tento tyzden live mi da velmi dobru lekciu.. kto nezazije, nepochopi :)
Je fakt, ze live je ako pozeranie sa do zrkadla... zatial sa mi nepaci, co tam vidim ... dost ma rozhodia nevyuzite prilezitosti, takze viem, kde mam najvacsiu slabinu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to PetraSR
no nechci radit, vím ze zatim na to nemam no z vlastni praxe mam v pravidlech nikdy se nesnaz hned ziskat penize zpet jinak prodelas vic, ono to treba 1, 2x vijde ale dostanou Tě
Proc mysliš ze jsem se od live bloknul, kvuli tady tomu no zacinam pomalu verit tomu systemu co delam .

Zdarec a dry nam palce na hokeji ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PetraSR: Jak kdybch videl sebe. O tom je live. Ja radsi po spatnem vcerejsku dnes jen demo. Jinak na to dotahovani do cernych cisel skalpovanim bacha, vyjde to dvakrat trikrat ale pak se stesti otoci. Ono tak nejak dlouhodobe vychazi lepe nez skalpovat do cernych cisel dat si po dvou SL proste ten den pauzu, opravdu. Nenicit si RRR.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mozna hloupy dotaz - castokrat premyslim jak je mozne ze kdyz spojim low swingu ve vetsim tf jsou az chirurgicky presne. Co za skupinu spekulantu dava takhle presne prikazy? Nebo je to proste jen statistika, ze v dane linii je statisticky nejvice prikazu a tak dojde alespon k chvilkovemu k odrazu ci otoceni? Nemyslim ted vodorovne S/L ale veskere ruzne sikme rising wedge, falling wedge, trojuhelniky atp.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

iigis:

Ta otázka není úplně šťastně položená, protože každý OS dává tolik, kolik seš z něho schopen vyrazit. Navíc FW je na můj vkus příliš diskréční systém - byť ho sám obchoduju - naprosto stejné signály na CCI v některých situacích neberu nikdy, v jiných vždycky. Proto se taky postupně uchyluju k PA, která mně příjde lépe uchopitelnější. FW na 1 min. tf mně moc nedával smysl, je tam, mírně řečeno každou minutu jiný pattern, ale pro ropu je 1 min. (opět jen dle mého názoru) nejvyšší možný vstupní tf, pokud člověk nechce používat SL v řádech stovek USD.
Ale ber to jako můj velmi specifický pohled na věc, určitě tady najdeš minimálně desítky lidí, kteří jedou FinWin naprosto bez problémů. Jinak "kolik dává": v průměru 2-4 tis. USD/kontrakt/měsíc, ale to opravdu není obchodním systémem, vždycky je to Tebou :)

PetraSR:

Skvělý rozbor a popis vlastních emocí a chování při tradigu (tu) Od dotahování ztráty scalpingem ruce pryč - je to, podle mně, ta nejtěžší disciplína v tradingu, navíc párkrát chytneš plný SL, který nebudeš schopna doscalpovat a pak pro strach nevstoupíš ani do zcela jasných obchodů podle OP.

Držím palce :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...