Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

iigis: Presne tak jak rikas, scalping je sakra tezka vec a ja vystupovala na jasnych signalech, ktere by dosli k memu profitu na ziscich 30dolaru, misto 300 plny PT. Vcera jsem opravdu nakrmila IB!! Vcera jsem uplne ztratila rozum. Uvidime, jestli jsem inteligentni a poucim se z chyby, nebo jsem hloupa a dnes sve chyby budu opakovat...

yamato: Ale jaky sikovny! Super (tu) Papierikom a discipline 3x hura :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Slaughter: předpokládám že reakce byla na mě a ne na iigis, ale to nevadí. Já jsem ani tak nepotřeboval vědět zisk na měsíc, ale na obchod. Předpokládám že máš nějaké stastistiky, tak ještě jestli bys prosím ten zisk mohl podělit počtem obchodů za měsíc. Z toho co píšeš mi přijde že 3 obchody denně můžeš udělat, takže odhadem třeba 60 za měsíc? Takže v čistém by to fakt nakonec mohlo být těch $50 na obchod a kontrakt?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Slaughter: jo, díky, tak to tak nějak odpovídá mým odhadům. Já jen, jak jsi psal, že pro $50 nemá cenu ropu obchodovat. Když ale vezmeš v úvahu všechny náklady a ztráty, tak i když chodíš pro několikastovkové zisky, tak ve výsledku se toho zase hodně odečte. To jsem měl na mysli těma konzistentníma $50 na obchod. Vypadá to jako pakatel, pro který nemá cenu se skoro namáhat, ale není to tak jednoduché. A pořád ve mně hlodá červíček, jestli náhodou není jednodušší postavit skalpovací systém na třeba na 7 ticků s vysokou pravděpodobností PT.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

navratil:

- spojuješ dvě rozdílné věci: průměrný výnos a plánovaný výnos na obchod. (můj je sice lepší, než 50, ale ve stovkách to není, ale to je nepodstatné)

- skalpování na ropě jsem jel nějakou dobu, ale mně prostě nevyhovuje mít za den několik desítek obchodů. Každopádně je to životaschopný model, kterým se jiště spousta traderů živí.

- cítím z Tvých příspěvků, že, jako každý začátečník, hledáš OBJEKTIVNĚ NEJLEPŠÍ systém, musíš ale hledat systém, který vyhovuje nejlépe TOBĚ. Trading je daleko subjektivnější, než se zdá na první pohled. Když budeš se svým OS v jednotě, tak Ti pak bude vydělávat v podstatě cokoliv :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

yamato, PetraSR:
moc do fóra nepíšu, ale teď jsem se ze srdce zasmál, když jsem se po přečtení dnešních příspěvků podíval na svůj monitor který je oblepen hned několika "výhružnými" papírky. Tak se připojuji - PAPÍRKŮM ZDAR :) Někdy si ale říkám, že bych potřeboval vylepit celý obchodní plán :)
Jinak dnes na YM jedna short pozice-výstup na BE +1
Bylo to jak na houpačce, hlavně na začátku seance, jednou nahoře a hned zase dole. Snad to bude zítra lepší.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

JA DNES NIC dle plánu- dodržen, buď trh mezi emama nebo nebylo kde naskočit jak to šlo Vám kolegové rád vzhlednu na nejaky screen s popisem jak se Vám zadařilo.

to PetraSR:
tak v pátek si to rozdáme, to jsou vždy taková zajímavá utkání ;) kdo neskáče není čech hop hop hop

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sirfrog: Dekujeme pane zabicko, ze jste vystoupil z anonymity a pridal se do diskuze :)) No, ja bych potrebovala spis obcas vylepit zaucho (vcera i za dve), mne uz ani ty papirky nepomahaj :))

Rogi: Eee bojim bojim zitrku, jestli se bude opet historie opakovat, tak budu mit vykricene hlasivky, vytrhany vlasy a okousany nehty... a pak mi, jako prave slovence, zustanou jen oci pro plac :))

Slaughter: A to se neboooj, to ja ty chyby zopaknu :)) Sak opakovani je matka moudrosti :))) Dik za grafik !

Jinak ja dnes svoji pozornost soustredila na levnejsi NQ, protoze na TF to nebylo na muj SL. Ale koukala jsem tak intenzivne, ze jsem vykoukala imaginarni signal, asi prilisna vizualizace ... a stopla to vcas na -20, takze porad ucet v cernych cislech... Zitra posledni den live, tak snad to nepohnojim.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...