Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III


Doporučené příspěvky

Fogos: to jsem si myslel taky i proto většinou nepřispívám a ve vlákně určený výhradně pro YM se nic neděje. Na TF chci přejít časem, ale potřebuji nejdřív trochu navýšit účet kvůli manymanagementu a pořádně se skamarádit se svým obchodním plánem, který teď ještě překopávám, původní mě moc neseděl, a tak jsem se z měsíčního live vrátil k paperu. Každopádně z dlouhodobějšího hlediska (and in my opinion) to na YM vypadá na nějaký ten den na bear trend - dle analýzy na denním grafu na minimálně nejbližší flip. I když se tomu dnes dolů moc nechtělo, ale nakonec trh prorazil podle očekávání. Uvidíme.
A dolar dnes vůči většině měn konečně pěkně posílil. Už raději ani nepočítám o kolik už jsem přišel na pádu dolaru, ale to jen taková myšlenka na závěr. :)

Hodně zdaru a PetraSR, asi málo fandíš těm vašim, ale zítra to nevadí :)
Če-ši do to ho!!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Já dnes vstup na dlouhou stranu, TF v 17:00 na malé korekci po odrazu od S/R ( na Tf 3min) a díky skluzu jeden tick v můj prospěch na ( 829,7 ) mi trh došel k mému PT nastavený na $150 hodnotě 831,2. Kdyby mě market zobchodoval na původně chtěné ceně 829,8(close úsečky), tak bych skončil asi na BE+1, protože se trh přesně otočil na ceně 831,3, kde měl být můj původní PT.
Takže dnes trošku štěstí v neštěstí :).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny, tak se mrkněte jaké jsem pako,čekám na signál 2 dny a pak to s nervama nezvládnu, dobrých +40, ale nevybírám PT což mi systém nabízí ale scalpuji. To je ono, nevím kdo to tu psal, začátecnicka chyba zelené čísla, pak korekce zmatek,strach a rychle ven, no a tak to vypadá. Zajímavé, že kdyby to šlo proti mně tak na ten plnej SL jsi počkám. Určite při SIM bych to nechal no LIVE jinak brnká na nervy. Teorii myslím ovládám, no jak to dostat do praxe, asi jen prax v LIVE. Pěkný víkend a hokeji zdar! Ať se daří

16033

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pro mne rozhodne nejhorsi den.. zasazene plne SL, obcas tak rychle, ze jsem nestihla ani zirat....no a kdyz to mohl byt PT tak nesmyslne pritahnu stopku a ono ejhle, ono to tu posunutou stopku zasahne presne na tick a leti to mym smerem...
takze za tyden live odevzdane skolne 480 dolaru... de facto se dostavam na DD...
to zaboli. Muze za to ma disciplina, nic jinyho...
No, citim se dost porazene, protoze jeste v 16:00 jsem mela ucet v cernych cislech.... kde jsou ty pravidla, kde je ta prectena literatura? Jdu si precist prispevek od strangera, ze jen deb*** vsak vy vite...

PS: Na hokej uz ani koukat nebudu, to uz by byl double DD!
PS2: Jen tak na okraj, nevzdavam to, to ani omylem.. jdu pozbirat stripky meho ega rozhazeneho vsude po pokoji... ne ze bych si myslela, ze budu za tyden prvniho live profitovat, to vubec ne... ale ze to takhle projedu de facto behem 90ti minut?? No, mam kazdopadne hodne materialu na studium, hodne veci k zamysleni.... urcite vas budu do konce mesice sledovat, tak ne ze tady budete hazet jen profitove obchody :)))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PetraSR
pekne ze si ma spomenula. :)
Uz mi tvoje prispevok chybal, akurat dnes som tak vyzeral ze kde si ze nic nepises. a ejhle je to tu.
Ale tu stratu som necakal, teda to skolne ako to nazyvas. Zbav sa tych emocii ktore citis. Musis byt chladna profesionalka.
"Ziadne stripky rozhadzaneho ega"
"ziadne nejhorsi den"
"ziadne zaboli"
"ziadne citim sa porazena"
Tolko emocii vkladas do toho? to nesmies. Pouc sa, zhrn si to a chod dalej, s cistou hlavou, cistym listom. bez akychkolvek myslienok na predchadzajuce myslienky ci pocity.

Bud "tepla" pri priatelovi manzelovi ci koho vlastne mas, ale v obchode bud CHLADNA ako ladova kralovna.

AT sa dari.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...