Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

RRR 8,5 - to je moc hezký!! snad ti tam doleze :) takový RRR bych ještě nevydržel. Chystám se teď obchodovat vyšší RRR při průrazech 3 denních high/low, ale k 8,5 se neblíží. Plánuju ho někde okolo 1:5-6. Což je nejvyšší hodnota RRR, který se mi zatím povedlo na live dosáhnout bez psychické újmy :)

jinak co se skluzů na BE+1 týče, tak hodně často nevycházej.. přesně jsem to nepočítal, ale mám pocit, že opravdu na BE+1 skončí stěží půlka. Většinou to prolítne na nulu nebo do mínusu

edituji: než jsem to dopsal, tak koukám, na tvůj update :) na druhou stranu, když to vyjde, tak ti to vynahradí celý týden obchodování :) Kahiros tady obchoduje takováto RRR a šlape mu to

Link to comment
Sdílet pomocí služby

samozrejme neviem ako to bude v live no tento obchod ma dosť naštval aj v paperi ale bolo to všetko správne určené. Ale ako som sa na to teraz kukol tak som mohol mať PT vklude blížšie no keby bolo keby:).. Ale pri tomto by som live asi zošedivel alebo by som sa na to nemohol kukať:)

K RRR snažím sa ísť po čo najvyššie minimálne 1:3

Za tento týžden som ale vdačný lebo sa mi nedarí nič:D.. v utorok som naskakoval 3 body od lod potom išiel trh 30 bodov hore pekným uptrendom až ku close (samozrejme mi vyhodil ešte na korekcií BE o 1 bod) nevadí musia byť aj takéto týždne..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rogi:

- čekat 24 minut na momentum je nesmyls, zvláště na TF

- já bych v této situaci šel BE po maximálně 6-ti minutách od vstupu (spíš po 3, na DAXu je to akorát, TF asi nebude výrazně jinde)

- zkus se podívat na vstupy z pohledu času - jak dlouho po vstupu trvalo, než vyšly, nebo byl SL - je to dobrý filtr k uzavírání neperspektivních obchodů

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Slaughter je to presne ako hovoris, ked tradujeme continuation a namiesto toho dostaneme 2 krat bullish bar z tej istej oblasti - hlavne ale po tom druhom teste, tak to znaci ze su tam aktivni nakupujuci a sance na uspech shortu vyrazne klesli. Dovod na obchod pominul a da sa skrec este na BE, treba brat. Vzdy treba vediet preco vlastne som v pozicii.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdq:

Off topic: čtu vlákno demand/supply, dává mně to celý smysl, můžu Tě poprosit o link/tip na jasný popis D/S a market profile, konrétně čeho a proč si všímat? Mám pocit, že to podvědomě dělám, nicméně to potřebuju utřídit a vyjasnit.
Souhlasím s tím, že člověk může úspěšně obchodvat i podle zahnutýho koštěte, což taky dělám (CCI), nicméně není to to pochopení "proč to tak je", který hledám. Předem díky :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...