Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III


Doporučené příspěvky

VizMar:
To je dost nepodařená otázka. Na levných trzích NQ a spol to podle mě nejde. Tam mi vůbec dobře a ziskově ochodovat nejde :)

Na TF a ES si myslím že taky dost těžko. U mě rozhodně to nejde a mam stejný cíl jak tady někdo 500 za měsíc.
A co udělám navíc, potěší. Ale vím že, víc dělat nepotřebuju.

Ono hodně záleží na měsících. Třeba leden až březen sem i něco přes 1000 měl, ale pak přišel útlum a duben sem měl fakt problém udržet na nule. A teď květen je nebývale štědrej.
Na ropě a dražších nevím jak ten zisk rychle roste, ty neznám, protože na ně ještě nemam účet.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

miking dovolim si nesuhlasit. na ES som robil paper a na jeden kontrakt bol zisk za pol mesiaca cez 20 000 USD (zapocitane komisie aj sklzi) a teraz robim na NQ a prilozim ti jeden tyzden papera v tomto trhu. jedna sa o pre mna najhorsi tyzden zatial, preto ho sem prikladam. Je to trh NQ od 02.05 - 05.05.2011 Je pravda ze nejake horibilne ciastky sa nedaju cakat v NQ, ale na slusny zivot aj to staci. Vzdy zalezi co ocakavas od tradingu, ci len par tisic eur (ktore si zarobim aj v praci) alebo chces viac a prostriedkami pomahat aj inym pripadne ludom ako to chcem robit ja...

16159

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Tradeři. Dnes mi příjde výpis od brokera ( AMP ) kde mi strhli ze dne 18.5. $-78,25 za EUREX FEE?
Strhlo vám to taky? Vživotě jsem nic takoveho nemusel platit a navíc automaticky. Strhli vám taky něco? Miro Sabo ještě není na Skypu, ale rozhodně to s ním budu řešit, protože nic takového jsem ve smluvních podmínkach neměl.
Pokud jste toto taky platili nebo víte co to je, tak mě prosím poučte. Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taky jsem to na mailu dostal.... To co poslal Miro česky je bez přílohy, ale jeste přišel i obdobný mail od AMP anglicky a prave i s onouv přilohou a te deklaraci. Kterou musite podepsat, že jste neprofesional a tedy neplatite zadne poplatky. Kde je uvedeno, že musíme reagovat do 20.5. 2011 jinač nam bude mesicne strhavan tento poplatek, ale pokud se dobře dívam tak dnes je 19.5. a už ho mám stržený? Takže to je třeba dořešit s Mirem. Navíc mi ho stáhli už 18.5. kdy jsem email ještě ani nedostal!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...