Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Akcie - jeden rok, jeden nápad, 70%


xzajic

Doporučené příspěvky

xzajic
jo on je ten výpočet až takhle jednoduchý, já se k tomu nakonec dostal ale složitější cestou

Sentrix
první a druhý obchod jedu aktuálně s 1500$, přece jen chci ověřit že to funguje i mimo test.
sebero to ale dost na poplatcích 4$ + půjčení akciíí na short okolo 4%, ale je to v plusu.
3. obchod pojedu s 3000$ a dál budu navyšovat o předchozí zisk abych snížil % podíl poplatků

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pozdravujem

Xzajic ,
Nebol som nikdy klientom Interactive ani neobchodoval ETF tak sa mi trosku horsie orientuje v problematike preto sa chcem spytat (usetrite mi tym dost casu)
-- je mozne u nich obchodovat zapozicku a nasledny kratky short ETF FAS a FAZ akcii aj ako paper trading na obdobie 6-12 mesiacov ???
Pokial ano ake je minimalne fundovanie učtu aby som mal data zadarmo ?? ...alebo su tam este niejake ine special podmienky ???

Vdaka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jak ze strategie co ma CAGR 40% a MaxDD 38% udelat strategii s CAGR 120% a MaxDD 17% bez triku s leverage? Nebudu sem davat presny navod ani matematiku - ale pokud se zamyslite nad tim, jak jsou ona 2 ETF tvorena a jak se vlastne jejich ceny pohybuji proti sobe, da se v tom najit dalsi edge, ktere vam pak pomuze optimalne alokovat jednotlive nohy toho comba. Cela strategie jinak zustava stejna, jen misto dolarove neutralniho balancingu tech nohou se pouzije neco sofistikovanejsiho. Prikladam backtest normalni metody FAS/FAZ a metody s advanced balancingem za obdobi unor 2009 - listopad 2011.

18433

18434

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chlapi díky za sobotu strávenou nad grafy a excelem :))
Pořád mně to nedá a zkoumám a zkoumám zatím jediné co mně vychází je že čím je menší volatilita tím větší poměr VXX bude u druhé nohy. Ještě rozpitvám a uvidím, jestli to má smysl

Každopádně díky za inspiraci

BTW
Já teďkom jedu live FAS X FAZ X VXX v pevne stanovenem poměru 50 X 25 X 25

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak naznač (můžeš-li) protože jsem to asi pochopil jinak. Ale že bys měl funkci, která dělá takovou hezkou křivku na tomto a ani zprostředkovaně to nesouvisí s volatilitou, to se mi nechce moc věřit...

Možná používáš něco, co se z volatility buď počítá nebo to na ní alespoň sekundárně závisí ;-)))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...