Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Striker


Ladousek

Doporučené příspěvky

Prudil:

nejsem klient Strikeru, ale o podobnou věc jsem se nedávno zajímal u svého brokera.

Lze to zařídit jednoduše, klidně i na jednom PC zaráz mám platformu na exekuci příkazů (v tomto případě SOL Trader), v této platformě jsem přihlášen pod svým LIVE účtem a příkazy zadávám zde.
Na stejném PC ještě spustím NT7 pro zobrazování grafů, ale v tomto případě to už není můj LIVE účet, ale např. DEMO účet jak psal deenius. Takže NT7 v tomto případě slouží jen pro zobrazování grafů.

Jediná nevýhoda tohoto řešení je v tom, že když jsem v pozici přes např. SOL Trader, uvidím tuto pozici jen v SOL Trader a ne v NT7. Ale myslím si, že na to se dá zvyknout.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 480
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

To: Prudil Jestli se ptáte, jak docílit automatického zadávání PT a SL u vstupu, tak já to mám vyřešeno přes stragie v DOMu. Je to vcelku jednoduché. Doporučuju si to vyzkoušet v demu SOL traderu. Otevřete si DOM pro Váš kontrakt a rozklikněte si nabídku strategie a zvolte Configure... Z přiložených screenů by mělo být vše jasné. Kdyby však ne, tak se klidně zeptejte :) Důležitá poznámka: Při obchodování kontrolujte, zda máte strategii vybranou (zakliknutou). Může se Vám stát, že ikdyž je volba strategy vybrána, není vybrána žádná strategie - to je podle mě dost negativní vlastnost tohoto DOMu. Stalo se mi tak několikrát, že jsem do trhu vstoupil bez PT i SL, ačkoli v nabídce svítilo tlačítko strategy. Jako potvrzení, že máte vybranou strategii by se vám ještě před vstupem měli vykreslit v DOMu místa, kde bude umístěn SL a PT, viz. screen. V opačném případě by jste vstupoval bez SL i PT. Dejte si na to pozor!

21785

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

to: Honzin

mockrát díky za Vaší reakci. Toto jsem měl na mysli.

to: deenius

díky za odpověď. Honzin mi de facto odpověděl o pár příspěvků výše. I tak Vám děkuji za Váš čas a cenné screeny, které určitě využiji. Domluvím se s panem Lembákem. Jde o to, že už mám NT7 Direct na kterou mám napojen live účet.

Ještě jednou díky vám oběma.

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: Prudil

Pak je vše v pořádku. Já Vás chtěl jen upozornit na to, že v případě, že by jste obchodoval z NT, tak Váš SL i PT, včetně OCO vazby je držen v platformě u Vás v PC. U SOL traderu je vše drženo na serverech burzy/brokera, takže nemusíte mít žádné obavy, například v případě, že jste v pozici a vypadne internet.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj všem,

požádal bych o radu a vaši zkušenost. Pro exekuce příkazů používám SOL platformu. Velmi mi vyhovuje z mnoha důvodů.

Nicméně pro účely backtestu není vhodná (zobrazuje jen omezený počet dnů zpět). Pro tyto účely jsem používal demo účet od Strikeru na Ninju7 (zde lze zadat konkrétní období zpět, které chci zobrazit a zobrazuje pak i aktuální stav což někteří z vás používají viz. příspěvky výše), ale bohužel tento demo účet vyprší vždy po 30 dnech a obnovení je problematické protože NJ hlídá IP adresu a mail z kterého si demo aktivuji. Samozřejmě je možnost převést 2000USD na účet NJ a pak mám demo "nekonešné". Upřímně, ale nechce se mi kvůli tomu drobit svůj obchodní účet.

Podařilo se vám tuto kombinaci někomu inteligentně vyřešit aby byla funkční? Díky dopředu všem za pomoc :-).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: robsol

Já obnovuji demo pro NT každý měsíc na stránkách strikeru a používám při tom neustále stejný mail. To asi nebude problém. Podle mě to nehlídá ani IP adresu. Pan Lembák mi napsal, že pro obnovu dema je třeba každý měsíc použít jiný mail, ale zatím jsem to nepotřeboval.

Pokud tě to i přesto však nechce pustit s tvým mailem a IP adresou, pak to můžeš vyřešit tak, že použiješ 10ti minutový mail (10minutemail.com/10MinuteMail/index.html) a zaregistruješ se znovu někde od kamaráda, z kavárny, ze školy, z práce nebo z telefonu. Je to úplně jedno. Možností je tisíce.

Další možností je požít router s proxy serverem. Tak to mám vyřešeno já. Pokaždé tak budeš mít při registraci jinou IP.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim , robsol;
ako uz bolo vyssie spomenute , NT7 demo si je mozne predlzovat kazdy mesiac cca , po obnoveni z tej istej IP a tej istej email adresy , zadarmo a velmi rychle. Ja tuto moznost uz vyuzivam isty obdobie kde backtestujem ked si stiahnem data cez market replay a podla libosti a rychlosti potom pptradujem'' . Chcel by som spomenut ze nepredlzuje sa samostane Demo ale len connection na CQG kde vam obratom su zaslane prihlasovacie udaje, easy. Suhlasim taktiez s tym ze Sol ma lepsie vymysleny DOM z ktoreho obchodujem kde si nastavujem s prehladom PT SL prikazy a aj upozornenie pri dosiahnuti ceny ako uz aj spomenute posuvanie SL na BE . happy days! (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

slR Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravim , robsol;
> ako uz bolo vyssie spomenute , NT7 demo si je
> mozne predlzovat kazdy mesiac cca , po obnoveni z
> tej istej IP a tej istej email adresy , zadarmo a
> velmi rychle.

Mohu se zeptat přesně jak postupovat? To vyplním opět jen ten formulář na stránkách Striker nebo je jiný postup pokud jsem už demo měl?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

peter..
samozrejme po zalozeni uctu u strikera dostanes login a key udaje do sol .. ja mam NT7 stale ako demo a takze mam stiahnutu platformu ako soft s licence key a obnovujem iba docasne ''connection login & password ktore si obnovujem na: striker.com / platforms , takze ak chces live verziu NT7 musis ziadat zvlast u strikera samozrejme by to nemal byt problem , a samozrejme zvlast dostanes prihlasovacie udaje lic. key a t d , ktore si vsak uz nemusis obnovovat avsak bezplatna verzia NT ti umoznuje iba obchodovanie z DOM / a ine obmedzenia/ za priplatok mas full NT platformu ,..
robsol ; snad som to zhrnul aj pre teba dufam ze pomoze.. happy days !

Link to comment
Sdílet pomocí služby

SlR

moc děkuji za reakci. Upřímně, ale moc nerozumím postupu. Nepřišel jsem na postup jak obnovit to connection login & password bez toho aniž bych na stránce www.striker.com/platforms/ninjatrader.php nevyplnil tu novou žádost o demo účet. V pravé části je již žádost o Live účet a i v případě verze Direct požadují min. 2000USD naplnění účtu (ověřeno u p. Lembáka). Tzn. měl bych pak dva obchodní ostré účty. Jeden pro SOL a druhý pro NJ. Tomu se chci zatím vyhnout.
Pokud vyplním žádost o demo tak mi nic již nepřijde :-(

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...