Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Striker


Ladousek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 480
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Ahoj,
jedná se mi o to, že demo i s daty ti poskytnou na měsíc, ale to je pro paper trading příliš krátká doba. Abych zjistil, jestli má metodologie může být dlouhodobě zisková, potřebuji papertradovat alespoň 4-6 měsíců. Otázkou je, zda-li tě nechají, nebo zda-li existuje způsob, jak si to demo prodlužovat nebo obnovovat. Protože jinak je řešením otevření live účtu s tím, že obchody budu stále provádět jen jako sim a ne live.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pro Víťu
El.Pe má pravdu.
Pokud si otevřeš živý účet u Striker a více než měsíc na něm neuděláš žádný obchod, strhnou ti poplatek za neaktivitu na tvém účtu.
Poplatek za neaktivitu je vztažen k live účtu - ne k demu. Demo je vždy zdarma.
O demo můžeš žádat opakovaně, ale napořád ti ho nechají, pokud máš live účet nad 5.000USD.
Marie

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

to: deenius

měl bych na Vás velkou prosbu. Dne 16.1. 2013 jste v diskuzi "Market profile" uvedl toto:

To: markxs

iigis má pravdu v jedné věci. Na začátku každého byznysu je třeba minimalizovat náklady a držet je na této úrovni, než začne člověk konzistentně vydělávat. Moje cesta není jiná.

1. K zobrazování MP a FP grafů používám NT, ale k obchodování mám otevřený DOM z programu SOL Trader.
2. NT používám v jeho základní verzi.
3. Data od CQG neplatím. Řeším to tak, že každý měsíc si obnovím demo a funguju normálně dál. Toto mi bylo doporučeno přímo mým brokerem, není v tom žádný problém a můžu to dělat do nekonečna.
4. Jako brokera používám Striker.
5. Jak jsem zmínil, tak obchoduju přes platformu SOL Trader, kterou mi broker poskytuje zdarma, samozřejmě včetně dat od CQG. Zásadní výhoda tohoto řešení je v tom, že příkazy, zadané přes DOM SOL Tradera jsou včetně vazby OCO, a tak si už nemusím dělat starosti o SL a PT v případě výpadku internetu (pokud neobchoduješ přes Interactive Brokers, tak je SL i PT v NT držen na tvém PC )
6. Na stránkách Strikeru můžeš demo NT získávat i pod stejným mailem pořád dokola.

Má prosba a dotaz zároveň zní:

mám také založen účet u Strikera (p. Lembák) a platformu jsem si zvolil NT7 Direct, která je sice zdarma, ale příkazy se dají zadávat pouze z Domu a nejdou k nim automaticky připojit SL ani PT. Něco takového co popisujete s tím domem ze SOL traderu by se mi také moc zamlouvalo. Byl byste tak hodný a napsal, jak jste toho docílil? Protože pan Lembak se o ničem takovém nezminil. Předem díky za odpověď.

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...