Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Striker


Ladousek

Doporučené příspěvky

cipinek: zajímalo by mě, jak dlouho používáš ten market delta trader, myslím že žiješ v omylu, protože podle informací mého brokera, který také jako striker přeprodáva služby OEC, není market delta trader zdarma. Mohl by jsi mi tedy napsat, jake informace máš ohledně téhle platformy a její ceny a odkud jsi ten market delta trader stahoval?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 480
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Zdravím,
zde je dnešní vyjádření pana Lembáka ze Strikeru:
Zase nekdo plete pate pres devate :) nebo ma brokera, ktery neni v prumyslu tak erudovany (obycejne mnoho brokeru - lidi, prodavaji dema a nemaji s realnym live tradingem nic spolecneho, to je pak zalezitosti jejich jineho oddeleni). Ve Strikeru je propojeni na Market Delta Trader zdarma: www.marketdelta.com/products/trader a samotny Delta Trader by mel byt naprosto zdarma.
Za Market Delta Charts (coz je neco jineho) pak chce vyrobce nejaky poplatek.

Váš broker bude zřejmě velmi erudovaný, když si plete Market Delta Trader a Market Delta Charts, nebo si to pletete vy osobně pane jenr.:-) Ty FOOTPRINTY se zobrazují v Market Delta Traderu, k tomu nepotřebujete Market Delta Charts, za který výrobce zřejmě vybírá poplatek.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jde teda o to, co přesně obsahuje market delta charts koukal jsem na stránky deltatraderu ale moc jsem tam toho nevyzjistil . Já jsem se o market delta traderu bavil s Global Futures v souvislosti s indikátorem cumulavitvní delty, pokud tenhle indikátor není v samotném market delta traderu obsažen, pak by to vysvětlovalo to, proč mi bylo zďeleno, že si za market delta trader s takovou výbavou budu muset zaplatit . Ale možná je to jinak. Předně by to chtělo najít seznam indikátoru, který obsahuje market delta trader, který jak píšeš, je zdarma.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
i když jsem si ztáhl Market Delta Charts, tak to nepoužívám, nevím zda právě obsahuje tebou požadovaný indikátor kumulativní delty, tak jak je to vysvětleno v tomto článku:
www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/kumulativni-delta.html
bylo by ale logické, aby tam ten indikátor byl:-), jde o to, že ty chceš zřejmě pouze ten indikátor a nepotřebuješ FOOTPRINTY/NUMBERS BARY tady z tohoho článku:
www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/footprint-grafy.html
které využívám já, proč si teda nekoupíš/nenaimportuješ pouze ten indikátor kumulativní delty, přece si kvůli tomu nebudeš kupovat/pronajímat celou novou platformu Market Delta Charts, kde by ten indikátor měl být, to je přece nesmysl
nevím jak jsi na tom s angličtinou, třeba ji perfektně ovládáš, ale tvůj broker tě zřejmě chce stáhnout o peníze používáním Market Delta Charts, které není zdarma
v Market Delta Traderu není nic jiného než zobrazení kumulativní delty, neplést si s indikátorem kumulativní delty:-), je to jenom informace o rozdílu ask/bid ve formě grafu, pak tam je bid/ask a volume, toto jsou 3 nastavení zobrazení FOOTPRINTU/NUMBERS BARU
ještě jednou opakuji Market Delta Trader je zdarma a nemá žádnou nadstandardní výbavu jak ti píše tvůj broker, Market Delta Charts je platforma tak jako SOL Trader nebo cokoliv jiného a je za peníze, v Market Delta Traderu žádné indikátory nejsou, je tam pouze zobrazení v podobě grafu, tak jak je popsáno výše
snad je to srozumitelné:-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

o to mi právě jde. Dostat tenhle indikátor do SOL traderu, víc nepotřebuju. Ale kde ho sehnat nebo koupit netuším? Třeba do NT7 je celá sada těchto indikátoru zdarma. Opravdu kupovat kvůli jednomu indikátoru novou platformu nebo se napojovat některou další platformu, je pro mě až řešení v krajní nouzi. Pokud víš, kde bych mohl ten indikátor do SOL traderu sehnat, tak děl vědět.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

když klikneš v SOL Traderu na liště na ikonku Indicators, tak na posledním řádku je Indicator Store a tam si můžeš koupený indikátor naimportovat a používat, ale nikdy jsem to nedělal, napiš na podporu u tvého brokera nebo použij google a najdi si nějaký e-shop s indikátory a tam si ho kup, pak napiš kde jsi ho sehnal a kolik to stálo:-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

cipinek

Mám jeden dotaz...doufám že mě nebudete za něj tady kamenovat ! Je to otázka ne zrovna do tohoto vlákna ale nevím kde to napsat no :)

Jakou používáte rychlost Internetu pro obchodování u Strikeru __? Nebo...jaká rychlost internetu stačí pro obchodování na burzách ? Poslední dobou stím mám docela problém :(

Ještě jednou se omlouvám za dotaz napsaný zde, kde ani nepatří !!

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Balian

Já jsem byl tady na někoho zlý?:-) Bydlím v pronájmu v Praze v bytě, kde je kabelový internet od UPC, je to asi ta nejnižší rychlost, kde píšou až 40 Mbit/s download a 4 Mbit/s upload, ale když jsem to měřil jak na stránkách UPC tak dsl.cz, tak je průměrná rychlost přibližně 5 Mbit/s download a 1 Mbit/s upload, to je naprosto dostačující, ono určitě nejde o rychlost připojení, ale o stabilitu, aby se neztrácely po cestě packety, byl dobrý ping na server, nebyly časté výpadky, atd.
Zkuste změnit poskytovatele internetu, když mi internet funguje O.K., tak nemám se SOL Traderem žádný problém, když byl problém se SOL Traderem, tak za to mohlo vždy připojení k internetu, nemohl jsem se pořádně přihlásit na běžné stránky v ČR, zahraničí, apod.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Balian:
Dřív jsem měl wifi 5M/5M, skvělá rychlost za nízkou cenu, ale výpadky, tak jsem si pořídil ADSL: platím víc, rychlost v reálu (změřeno) pouhých cca 2Mbs/200kbps, ale co je podstatné - bez výpadků. I na téhle malé rychlosti mi bez problémů běží současně platforma Tradeworkstation, AOS na akcie, pro kontrolu Thinkorswim(SIM) na opce, vzdálená plocha na server, a ještě internetový prohlížeč, abych si mohl číst diskuzi na finančníku, sledovat marketwatch, apod. Jo, abych nezapomněl, taky Sugarsync (ten teda na ADSL syncuje strašně pomalu, ale to nevadí, jen zálohuje soubory). Žádný problém kvůli pomalosti ADSL jsem nezaznamenal. Jak píše cipinek ( :) ), důležitá je stabilita, spolehlivost.
Ať se vám daří.
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím,
poradím pouze 2 a 3, CCI nepoužívám:-)
2 VOLUME v DOMU odstraníš velmi jednoduše, v DOMU na liště klikni na poslední ikonku Histogram, ty ji máš zakliknutou, když na ni klikneš, tak ji odklineš a VOLUME z DOMU zmizí a můžeš si pak DOM zúžit
3 klikni v grafu pravým tlačítkem myši a v menu najeď na View a pak zaklikni Lock Latest Bar a Right Margin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
momentálně používám DOM, ale možná si budu chtít zvyknout zadávat objednávky v Market Delta Traderu v jeho DOMu, když mám vlevo DOM ze SOL Traderu a vedle něj DOM z Market Delta Traderu s FOOTPRINTY/NUMBERS BARY, tak už vidím jenom v pravo na obrazovce pár svíček v cenovém grafu, kdybych si zvykl používat DOM z Market Delta Traderu, tak bych ušetřil trochu místa pro cenový graf, mě se více graficky líbí DOM ze SOL Traderu, kdyby se dal DOM z Market Delta Traderu vypnout a používat jenom zobrazení FOOTPRINTŮ/NUMBERS BARŮ, tak by to bylo pro mě ideální, neví někdo jestli to jde?:-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...