Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Striker


Ladousek

Doporučené příspěvky

Zdravím,
mám stažený SOL Trader Demo a mám pár dotazů:
1. Obchoduji z grafu, nastavil jsem si ve Strategy - Bracktets svoji strategii na 2 kontrakty. Uložil, zaškrtnul jsem políčko Strategy tak, aby "svítila" má nastavená strategie (tak jak to tady již dříve někdo řešil)... Došlo k tomu, že někdy to strategii při vstupu použilo, někdy ne. V zadaných příkazech v Brackets chybu nemám. Nevím si moc rady, jak to lépe nastavit.
2. Ptal se na to zde už Darkarcer - pod File je plugin replay - nemohu žádná data zpustit. Ikdyž je nahraju, nespustím.
3. Když jsem nastavil strategii a měl po vstupu umístěný SL na určité hodnotě a tahem ho posunul, tak mi zadaný SL zmizel. :S
Pokud se někdo setkal s podobnými problémy nebo ví, jak je řešit, byl bych vděčný za odpověď.
Díky
Lukáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 480
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Zdravím všechny tradery,

chtěl jsem se zeptat, zda nemáte někdo zkušenosti s BRACKET příkazy. Jde mi o to, že pokud mám nastavený PT nebo SL (např. PT +10.00 a SL -5.00) od vstupního příkazu a příkaz zadám v DOM dnes v 16:00 s tím, že má být vyplněn následující den v 8:00 ráno, tak se mi automaticky nastaví hodnoty PT a SL podle aktuální ceny trhu v 16:00 (např. PT 1650 + 10 = 1660.00, SL 1650 - 5 = 1645.00). Pokud se ale trh pohne a v 8:00, kdy má být příkaz vyplněn, je hodnota trhu 1655, tak SL a PT zůstavají na hodnotách 1660, resp. 1645, místo požadovaných 1665 a 1650. Dokázal byste mi někdo poradit, jak udělat příkazy PT a SL pohyblivé podle ceny, kdy vstupuji do trhu a nikoliv podle ceny, kdy byl příkaz zadán v DOM?

Díky za odpověď,
Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,

1) nevite jestli striker (resp. OEC pres ktere striker jede-jestli sem to dobre pochopil) poskytuje data ve forme kontinualnich kontraktnich mesicu (back-adjusted data)? Na jejich strankach sem to nenasel, takze se domnivam, ze asi ne, ale lepsi se zeptat.
2) je k dispozici TICK indikator (take jsem nenasel)

Dekuji za odpoved a preji pekny patek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím ,
Chci se zeptat kolegy s nickem kocak84, jak má vyřešeno kdy bude chtít jít UP a kdy Down po otevření trhu Open, 02:00
našeho času ? Nebo jestli někdo s kolegů zkoušel v SOL. Dělal jsem si (ještě není zcela hotovo) testy v Excelu a jednosuše jsou některé dny náchylněšjší (statisticky)na Low, některé na Hi. Je to myšleno v rámci nepatrného pohybu trhu, teda o 100-200 $. Myšlenka je zadat den předem např. Open + 100 no a ráno je v Pon. (Hi) vyděláno (nemnoho)-od 18.4-do 27.8 - 100%, 200-16 z 18, 300- 16 z 18 stále Po. Nevýhodou je eventuelně potřeba velkého SL (viz. Larry ve své knize) Ale v drtivé většině se kontrakt prodá na Open, nebo Hi (Low) následujícího dne. Navíc v noci nejsou obvyklé velké pohyby v řádu 8-10 bodů ( ale kdyby se stalo, od toho SL). Díky za odpovědi a připomínky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

to El.Pe: já sice obchoduji jak intradenně tak spready a opce přímo v SOL, ale to nastavení jsem si v Multicharts DT taky dělal před nějakým časem. Výhodou je, že všechny data na všechny trhy jsou ze Strikeru zdarma a taky ta Multicharts DT platforma je zadarmo. Tak jse zase po čase nahodil a dole pak obrázek, jak by to mohlo vypadat..dal jsem pár spreadů, jde tam pak udělat více a uspořádat podle potřeby. Hlavní je asi to, co mi kdysi posílal Martin Lembák k nastavení těch dat po propojení SOL a MCH: V tom Quote managerovi Instrument > Add symbols > From data source > zalozka Future nahore a tam dat hvezdicku v Symbol a stisknout Lookup ...to vyjede vsechny symboly, co jsou na tom demu SOL, nektere symboly jako kukurice napr. tam se musi jeste manulane pak dodat CBL zkratka pro burzu, jelikoz to tam neni v defaultu... V Quote manageru > Tools > Exchanges & ECNs > Add Pak v tom Quote manageru jak jsou ty symboly, tak kliknete na ten, ktery potrebujete a pravoklik > Connect symbol dole a melo by se zacit natahovat... Ten graf pro spready: pri vytvareni grafu zadejte symboly separatne pro obe nohy do jednoho grafu pomoci Insert > Instrument (jedna noha) + Insert > Instrument (druha noha) a konecne Insert > Study > Spread - diff U té nastavení CBL nebo NYM a tak dále burz stačí udělat to stejné nastavení jako u CBT. Pro větší datové řady společně s expirovanými kontrakty se dá v SOL pak dát kontinuál kontrakt, například @ES namísto ESU3, ale to se moc nevztahuje na spready. Super trejdy! Jarda

25276

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
mohl by mi prosím někdo poradit kde zjistím margin pro obchodování spreadů u Strikeru? Pan Lembák mi dal odkaz www.strikeronline.com/onlinetrading.php?clickPID=23&clickMain=6&webpage=1 a napsal:
"Marginy se zobrazuji na vypise na konci dne po vypoctu burzou, nicmene jsou zhruba 1/3 puvodnich Initital."
Ať se dívám kdykoli nic tam pro spready nevidím jen symbol $. Můžete prosím někdo poradit?
Hezký den Slot1 :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

slot1: taky tam vidim jen dolary. Par spreadu jsem zkousel a za cely obchod jsme mel poplatky asi 15-16 USD
Presne poplatky budes mit pak v dennim vypise.

a jo ty jsi vlastne chtel vedet marginy, tak to muze byt ruzne - podivej sen stranku burzy to by ti melo napovedet- pripadne Ti poradi i pan Lembak pokud napises presne co potrebujes

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Měl bych jednu, myslím zasadí otázku, která by
značně pomohla objasnit použitelnost platformy SOLTRADER a jejich dalších příbuzných.
Patřím spíš mezi jejich zastánce, hlavně díky grafickému zpracování a DOMu, z kterého se mi obchoduje lépe než např. v DOMu v NT, jinými slovy jde o platformu, která díky funkčním možnostem a cenové politice, vypadá prozatím velmi nadějně . Časem se mi povedlo sehnat i externí indikatory,které tam scházejí, ale jeden, který patří k těm nejpodstatnějším, tam schází stále . Jde o indikátor Cumulavite Delta Bar, který patří do rodiny market delta idikatorů (viz. dnešní článek: www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/intradenni-orderflow.html ), pracujících, na rozdíl od drtivé většiny indikátorů, s objemy prodejních a nákupních příkazů, což jsou faktické informace, které trhy respektují a často také rozhýbávají. A moje otázka směrovaná na programátory Easy Language a C#, případně i technickou podporu STRIKERU zní: je technicky možné v těchto platformách takový indikátor zprovoznit? A pokud ano, kam se s žádostí o napsání tohoto indikátoru obrátit?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
je to úplně jednoduchý, ale taky jsem s tím pár minut bojoval, určitě než to tady dopíšu, tak už to budeš mít O.K.:-)
po zalogování do Market Delta Traderu se ti spustí platforma, v levém horním rohu je tlačítko + Add Symbol, zmáčkni a objeví se okénko, kde můžeš hledat trh podle jména nebo podle symbolu, zadáš třeba NQ a dáš hledat, vylezou ti trhy s různými konktraktními měsíci a ta sranda je v tom, že ten požadovaný trh musíš zaškrtnout v okénku zaškrtávačkou se symbolem Nike:-), ne jenom najet na trh a dát add nebo add a close, musíš to zaškrtnout ve sloupečku vedle sloupce Symbol a pak dát add a to je celé:-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já jedu na live účtu a dle pokynů p. Lembáka jsem se tam přihlásil loginem a heslem jako do SOL Traderu. Používám Market Delta Trader teprve týden, po tom co minulý týden ve čtvrtek vyšel článek tady na finančníku o Orderflow. Uvidíš, jestli jedeš SIM tak si budeš muset udělat novou registraci do SOL Traderu. Fakt netuším, když bude problém, tak napiš p. Lembákovi, on ti rád poradí a ještě poděkuji za tvům mail.:-) Striker je nejlepší broker a SOL Trader vynikající platforma.:-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...