Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Začátečnické rozpaky


twinkie

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny.
Jsem už docela zoufalej, prosím o pomoc. Jsem programátor a tak jsem si řekl, že si patterny FinWinu napíšu v NinjaTraderovi jako indikátor, tak abych viděl, kdy se pattern objevil. Moc nevěřím AOS, proto neplýtvám energií tímto směrem, ale využití indikátoru pro nalezení patternu mi přijde zajímavé. Postupně jsem si napsal rozeznání všech paternů, co jsem našel v knížce Jak se stát intradenním finančníkem. Moc se mi to nezálo, tak jsem začal znova. Udělal jsem teď jen pattern 0/100 - CCI 14 překračuje 0 linku a CCI 50 současně překračuje 100, zatím jen pro SHORT. Zdá se, že vše funguje jak má, jen mě udivuje, že dostávám tak moc signálů - viz obrázek. Jedná se o trh ES, TF Volume 2000.
Udivuje mě to proto, že tady lidi píší, že dostávájí tak 2-3 signály za seanci (15:30-18:00) pro systém FinWin - čili zřejmě všechny patterny a pozice jak LONG tak SHORT. V čem dělám problém ?? Já mám za seanci i 5 signalů jen do pozice SHORT! Prosím o radu, např. dle čeho filtrovat signaly. Děkuji moc.
Alex

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 334
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Nerozumím tedy stylu programování v Ninja, ale když se podívám na ty zmatky v grafu, tak mi přijde, že jsou tam nějaké divné výstupy. V té pravé části bych řekl (aniž znám systém FinWin), že správný je pouze první buy příkaz a pak by se měla pozice držet až buď do SL nebo do PT, kdežto v grafu se vyhodí pozice zdá se mi na BE a to jinde, než bych BE výstup očekával (na prvním červeném baru, který protne entry cenu po předchozím růstu ceny). Pak je tam totální zmatek, kdy v rámci jednoho baru je vstup a hned následující tick v plusu je výstup na targetu. No a jelikož podmínky pro vstup stále platí a pozice je už flat, tak dojde znovu k nákupu. V Tradestationu k tomuto dochází, pokud máte intrabarordergeneration nastavený na true.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

To: Alexik30
....já jsem tedy začátečník a řešil jsem nedávno podobnou věc... myslím si že jsi začal "špatným" paternem.... zrovna 0/100 ma spoustu falešných vstupů .....já jsem začal s trendovýma ( 0v a 2v) .....ted mám všechny jako indikátor ale mám to jen jako "pomocníka" . používám NT...
....kontroluju si obě CCI (finwin) a kombinuji to s PA.... nedávno jsem četl příspěvek od uživatele Gladiator a měl tam pěknou pomůcku pomocí RSI....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dobrý den,jsem nováček a zajímám se o komoditní trhy.Předem se omlouvám ,že jsem to dal do těchto příspěvků ale nevěděl jsem kam to mam napsat.CHtěl jsem se zeptat na to v jaké jednotce je např. CORN to je konktrakt ale v jaké jendotce nebo např. OIL ,protože na grafech je jen např. 580,25 ale nevím v jaké jednotce.Děkuji předem za odpovědi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dobrý den

chtěl bych se vás zeptat jak je to s těmi kontrakty.Tak např OIL v čem to je když se podívám na graf tak je tam číslo 549.6 njn ale to číslo je v dolarech?A ještě když si vezmeme to stejné číslo tak v jakém množství to je jestli 1 tuna nebo 1000 litrů např CORN ten je v tunách?

děkuji za všechny odpovědi ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

Som nezamestnaný, za mojich školských čias angličtinu som sa neučil a tak ju ovládam na úrovni mierne pokročilý.
O internet sa bijem s teenegerom. Napriek tomu som v pokušení živiť sa špekuláciu na burze.
Viem že každému vyhovuje niečo iné ale aj tak - dalo by sa začať s Forexom pri takejto konštelácií?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

uranie: kedze si nezamestnany casu mas dost, to je velke plus aby si sa mohol venovat studiu. otazne je ako dlho si schopny financne ustat toto studium bud si isty ze je to vysoka skola a ta netrva mesiac. a hlavne sa priprav na to ze ani po studiu na vysokej ti nikto nezaruci zodpovedajuci prijem. tak s chutou do toho, cim skor sa pustis do studia tym skor zistis ci to je to prave orechove pre teba.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...