Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to zury
Ahoj, v jednom prispevku jsi se zminil o "samotném tržním porozumění" , mohl by jsi prosim uvest par zdroju (knizek) jak efektivne s takovym studiem zacit, nebo napsat jak jsi studoval Ty? Uz se tomu venuji par mesicu, nakousavam z ruznych stran, ale vzdy to sklouzne k hroznym slozitostem ...
Diky a at se dari

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hmmm nemate nahodou nekdo seznam dni (staci jen strohe datumy), kdy probehl FOMC Statement?? rad bych si je detailneji prohledl pekne vsechny za sebou, a nez to zacnu sourcovat a vypisovat z forex factory, napadlo me, jestli uz nekdo neco podobneho nedelal, ze by to usetrilo nejaky ten cas... :D ptam se, protoze jsem cetl v nekterem clanku tady, ze autori v tyto dny radeji vubec neobchoduji kvuli pravidelnemu chopu pred reportem... a jak na to koukam, dnes je FOMC a hledme na ten krasny chop :D

S pozdravem Taraka

po druhé editaci přidáno:

taaaak driv jsem to nemohl nikde vygooglit, a ze uz jsem to parkrat zkousel, a ted me napadlo zeptat se pritele googla jeste jinak a hed mi to vyplivlo data za 2007-2012, kdybyste meli nekdo zjem si ty dny blize prohlednout, seznam datumu je na adrese: www.federalreserve.gov/monetarypolicy/fomccalendars.htm

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Posledne dni na TF to je strasne (pre moj OP). Vratil som trhu vyraznu cast zisku za tento mesiac. Stale sa z casu na cas vrati taketo obdobie. Tieto 2 marcove tyzdne ked je v US uz posun na letny cas a u nas este nie budem asi uplne vynechavat. Pozrel som si statistiky 3 roky do zadu a vzdy tu utrpim vyrazne straty.

Nepaci sa mi:
1) ze mi ten posun naburava moj zabehnuty casovy rozvrh
2) v tomto obdobi sa roluje na novy kontraktny mesiac, co na par dni rozdeli volume medzi marcovy a junovy kontraktny mesiac.
3) volume je celkovo nizsie zrejme kvoli zahranicnym obchodnikom ktory tipujem ze maju podobne problemy s casovym posunom ako ja

Ako obchodujete tieto dva tyzdne vy? Obchodujete/neobchodujete? Alebo vas to vobec neovplyvnuje?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Souhlasím s Pepe2000,
jsem na tom stejně. Poslední dva týdny katastrofa . Projel jsem si je i backtestem a i ten dopadl špatně dle OP. Nyní se snažím analyzovat změnu v trhu. Větší míra congestion, změna volatility, změna range...??.Příčiny mohou být v tom co uvádíš, ale důležité je jaký to má dopad na trh .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...