Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Jeste jednou mam za 2672 a 2673 vstupy... jestli brejkne 2675 a poposkoci tak by to bylo dnes asi vsechno. Uz se to zastavuje... bud to bude posledni win korekce, nebo drobna ztrata na konec. Uvidime za chvili :) Kazdopadne na dnesni vecer jsem se tesil uz od rana... i kdyz odpoledne to bylo s lehce adrenalinovou vlozkou... ale co nadelas ze ano.

Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím tradery, od včerejška mám problémy s daty do DOMu z Bracket Traderu. Při včerejší seanci nebyla data ve sloupci DOMu (viz PrtSc). Zkoušel jsem to znovu v průběhu dne a jednou se data zobrazovala. Po znovu připojení již opět ne. Dnes je situace stejná. V čem by mohla být chyba? Děkuji a přeji pěkný den, Dan

19359

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rob99 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Na vyssim se porad dela korekce, zatim je to ok...
> Asi si pujdu pustit film a necham to tak hodinku
> dve bezet... Klidne to muze jit az nekam k 2700...
> uvidime. Za chvilku se vzbudi japoncici a ti to
> potlaci
>
> Rob


ahoj při středě.
Tak jak jsi to včera přes noc s těmi Japonci pořídil? Já nechal pozici na ESku otevřenou, dnes jsme během dne spíš konsolidovali a tak se nebylo čeho bát. Na 1386,25 před chvílí uzavřeno, tady bych byl už pro jistotu opatrnější. Mít dva kontrakty, nechal bych jeden běžet dál, takhle ale raději pro tento trade s ca. 16b končím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Dillinger:

Pekny...

Tu posledni korekci jsem neustal. A mel jsem toho po vcerejsku docela dost, tak jsem sel spat. Mam horecku... asi z toho stresu vcera, nevim. :) Kazdopadne NQ udelal to co jsem si myslel (ze nakonec vyrazil k 2700), takze jsem spokojeny. Bude zas neco jinyho ;) Ted se ceka do vecera na sazby, takze se nic dit nebude... aspon pro mne ne.
NQ po noci dela korekci... jestli prijde nekam k 2689 tak se pak uvidi...


Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lucifer66 Napsal:
-------------------------------------------------------
> hi dillinger,
> kde davali to info o spanielsku?

Zdravím tě, Lucifere. Bylo to až po zavření trhu, takže podezřelý pohyb a měl jsem nejdřív za to, že byly vyhlášeny nějaké špatné výsledky nějaké firmičky....a ony vlastně i byly, ale rovnou ratingovkou ohledně dlouhodobých závazcích Španělska. Všiml jsem si toho na forex factory.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes jsem udělal ID obchod s nezvyklým zadáním. Udělat obchod, který nebude ztrátový, abych se vyhnul poplatku, který bych jinak tuším u Mirusu platil za nevyužívání. Věnovat tomu co nejméně času. A kupodivu se mi to podařilo, zobchodoval jsem reversal podpořený celkovým sentimentem, který je býčí, ale hlavně vystřelením VOL a následným nižším low s nižším VOL a hlavně divergencí na momentum indikátoru. Moc jsem nečekal, že by to mohl být nějaký zásadní reversal, to jsem ani nepotřeboval ke splnění cílů. Celkově mi to zabralo asi 10 minut.

19410

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...