Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

Ja po tom prurazu down cekal na RR kolem 814 - to se i utvorilo, ale kvuli reportu jsem nevstoupil.. Muj vstup byl long na 809,8 na silne denni SR s rychlejsim posunem na BE, kdy jsem i skoncil. Jedine alsi mozne vstupy pro me dneska kolem 814 short nebo pokud se vytvori nejaky sirsi protitrendovy pattern znovu na SR kolem 809 long. Ale tam budu dost opatrny.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim damy a panove,

mam posledni dobou pocit ze jsou trhy cim dal vice promenlive a musim priznat, ze se mi posledni dobou nejak nedari. Pokud vam jde vse stale dle vyjetych koleji tak gratuluji, mate excelentni OS. Co konkretne myslim? Rychle se menici trendy, bary velice nadprumernych hodnot atd. Byl jsem na poslednim Money Expu a o necem podobnem se tam jednalo take. Jde o to, ze trhy dnes reaguji na kazdy projev, udalost tykajici se ECB, Eurozony a Fedu a uz vubec nezalezi na ostatnich drive vice prioritnich macrodatech a hospodarskych vysledcich. Do toho jistou mirou nepochybne prispivaji take AOS.
K dnesnimu dni. Hned po otevreni jsem ocekaval minimalne test high premarketu NQ a eventuelni pokracovani k hodnote 2745b. To se nestalo ale bohuzel jsem mel otevrenou pozici a skoncil na SL. Po celkem vyraznem naruseni trendu jsem tedy cekal na signal short. prvni signal jsem mel v dobe reporu - tedy pro mne out. Shortoval jsem tedy na dalsi korekci a to hodnote 2724.75b v 16.45 ex PT1. V 11.06 dalsi short a to na hodnote 2725.25 (u tohoto vstupu jsem pro mne na skodu nevydrzel ten pohyb stranou a o neco snizil SL na kterem jsem byl vyhozen z pozice) CHYBA!!!.
Co nasledovalo jiste jiz vite, prudky bear k hodnote 2705b. (td)

Preji mnoho uspechu!
romanrak

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 romanrak:

Uz v te prvni vete je trochu chybka... nepouzivej slovo "trhy"... neobchodujes trh, obchodujes emoce lidi.. ktere jsou napnute k prasknuti... dynamika trhu se meni, ale princip zustava porad stejny. Sam si zobchodoval spravne, akorat si udelal chybu. Kazda chyba v obchodech je po certech potrestana. Ale to asi vis :) Ja cekal na short od cca 17:00 do 17:30... nakonec jsem vstoupil "lehce blbe" a skoncil SL... pak jsem nic nebral, na zaklade utvorene situace (rychle korekce, CG apod.)... No tak jsem chytil jeden SL... no a co ? Jine dny to bohate zaplati. Neklesej na mysli, koncentruj se na "praci" a bude to ok. ;)

At se dari

Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přeji dobrý den,

to romanrak :
Jen jestli se Vám to nejeví jen z hlediska "teď" ...

Podívejde se ale na historii 5-15-25 let dozadu (denní data) - z tohoto hlediska se dnes neděje nic vyjímečného, graf je vzájemně zaměnitelný. Porovnejde grafy day/weeks/month - pokud nebudete znát příslušný timeframe a období, nenajdete rozdíl.
Obchoduji SPY (korelace se ES) - statistika jednotlivých období se skoro nemění (resp. odchylky jsou stejné). To, co fungovalo před 10 lety, funguje i dnes.

S pozdravem kbtm

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,

dekuji za reakci panove. Chapu, je treba na vse nahlizte jak z dlouhodobeho kontextu tak i aktualniho deni. To co jsem mel myslel presne vistihl Rob. Ano obchodujeme emoce. Jinak za dnesek jako i jindy kdy se nedari - je pro mne spise bolestive pokud udelam chybu proti planu ( viz dnesni zbytecne utazeni SL ).

Preji pekny vecer a mnoho dalsich uspechu.
romanrak

Link to comment
Sdílet pomocí služby

souhlasím s názorem kbtm. Spíš ale jak ETFko na SP500 sleduju futures na něj (ES), mám taky za to, že z této popisované perspektivy nejde o žádnou anomálii a v grafu se dá vyznat, najít "vyjímečné", málo se opakující příležitosti ke vstupu a doladit si tak dlouhodobě výdělečný systém na obchodování. Já dnes v rámci ID vstup short na ESku v 15:30 na 1398,25 a zatím to nevypadá na to, že by se ten dnešní propad vykoupil ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja to dneska uz na nic nevidim, chtel jsem jit short po prurazu 797 na nejaky pekny korekci, ale byla pro me moc melka.. Tenhle tyden byl pro me jeden z nejhorsich za posledni dobu, 2xBE, zadny zisk.. A jeste oba BE byly vyozobnuty a pak si sel trh pekne mym smerem.. :)
Pockam jeste, jestli nedojde na nejakou hezci korekci k 797, jinak uz beze me..

lordberry, jo, tohle cloveka nastve.. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pajus:

normálně čekám na break low premarketu a utvoření nějakého RH, to se stalo.. skluz jsem nedostal, posun byl na +100, kde jsem uzavřel i jeden kontrakt.. zbytek jsem cílil čistě na zisk 3 bodů.. velikost PT u druhého targetu neměla žádné hlubší opodstatnění. Dál jsem směrem dolů nenastupoval, protože byla celkem vysoká volatilita a moje mini stop-lossy by se nechytaly

Pavle,

tenhle týden jsem taky nedostal žádný plný PT.. jenom díky tomu, že jsem jeden kontrakt zavíral v místě, kde posouvám na BE+1 (+100), tak jsem pár stovek vydělal..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

berry,
jestli tomu dobre rozumim, tak to nebyl nekvalitni trade mngmt, jak jsi psal ale spis smula, ze te to vylizlo na tick presne ... coz chapu, ze nastve a soucitim s tebou.
Jestli se muzu zeptat, kolik mas zakl. SL na tuhle breakovou strat?? Tipoval bych tak do 50 $?? Ja delam obcas neco podobnyho ... pokud se mi utvori pekna sit. na break, tak davam hodne malej SL - vetsinou jen pod/nad vstupni bar/break linii. Pokud to rychle nevystreli, tak tam prikazy uz nejsou.
Ja mel tento tyden jen jeden peknej obchod na DAXu, jak jsem psal myslim ve stredu.
happy trading a peknej vikend
pajus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja som sa dnes na NQ chytil DOWNu v 16:00 na 2663,25 na peknom flipe, ale ostatné indexy flipy nerešpektovali a začali sa vracať, tak som zavrel za B/E a potom sledoval, ako trh dorazil až k môjmu pôvodnému PT. Dosť ma to rozhodilo a klikol som si jeden nezmyselný obchod mimo OS, ktorý samozrejme skončil na SL. Tento týždeň skončil v mínuse, ale zasa mám hromadu nových nápadov, vecí ktoré chcem otestovať a pár chybičiek, na ktorých zapracovať.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...