Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dneska nakonec uz bez vstupu. Ted jsem nad tim mym vstupem ale jeste premyslel a projizdel si grafy a nejsem s nim spokojeny. Vstup byl po odrazu od spodní hrany trading range po vytvoreni sirokeho a pomerne velice pekneho 123 do longu prave u teto hrany. Pouceni pro priste.. :)

analytik, tenhle pattern se tvoril i na TF, uprimne, cekal jsem na mozny falesny pruraz tohoto 123 a vstup proti nemu na SR do trendu. Muj oblibeny vstup. Tentokrat byl ale pruraz poradny s peknym zatahem UP.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

JiMe,
to mel bejt nejspis 779.2, ze?? ...opet dalsi obchod, kde jsme byli oba dva na tick presne ... dnes jsem se dostal s 2.kontr na BE+1 (o tick) a pak by to doslo az na planovanej PT @ 782.
O vikendu jsem se zbezne kouknul na ty MAEnvelopes ... nekdy by se mi to vyplatilo/nekdy ne ale pro sofistikovanejsi zaver si musim udelat delsi test. Ty ten indi pouzivas jen na urceni PT nebo i na planovani zon vstupu??
happy trading

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Diverjh: tajné to nie, ale s EMA to nemá nič spoločné, tie mám v grafe zo zvyku, ale nijak sa nimi pri obchodovaní neriadim. Každopádne pre mňa ten prvý long nastal v ukážkovej situácii: všetky emini indexy sa v premarkete odrazili od spodnej hrany kanálu v ktorom sa obchodujú. V 16:24 všetky prekonali SR, ktoré som mal nakreslené (NQ prerazil ten DT na 2601,25) a vrátili sa k nim zhora - tj pekný flip.

Pavel K: no úprimne, pôvodne som tam tiež hľadal vstup DOWN na korekcii, ale chcel som vyššiu cenu. Trh ale spravil vyšši Low, začala sa črtať 123, ostatné indexy sa tiež v podstate odrazili skoro od svojich denných Low... Tak som vzal UP.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zury: pretože som potreboval spomaliť, na VOL500 to bol strašný frmol a bral som obchody, ktoré nemali hlavu a patu - nedokázal som sa na trh pozrieť z nadhľadu, príliš som sa upínal na každý minikorekciu a minipohyb. Už som o tom uvažoval i predtým, ale vždy som si vrável, že to nejak zvládnem (čo sa v ideálnej situácii i dá - ale problém je, že v ideálnej situácii neobchodujem skoro nikdy, aj dnes po mne pri obchodovaní skákala moja 1,5 ročná dcéra, ktorá sa chce hrať a nejaké grafy sú jej ukradnuté). Ale po tom, čo som vyvádzal posledné 2 týždne som to prehodnotil - beriem to ako také malé víťazstvo nad svojim egom.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...