Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

Ahoj, tak já dnes jeden malý obchod viz. screen, jak píšu na screenu mám problém s více signály za sebou, mám strach, že se nekoncentruji, nebo že mě rozhodil předešlý úspěch/neúspěch a tak ztrácím signály. Myslím si, že je to tím, že na začátku co jsem přešel na live mě takovéto vícečetné signály vypekly.. Máte někdo podobné zkušenosti? Radu?

19563

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Vomajda: proti vícenásobným signálům je nejjednoduším lékem si předem definovat, kdy je brat a kdy je nebrat...

navyšovat/nenavyšovat pozici
signály brát ještě po 1?/2?/3?/4? ztrátách?/ziscích?...

prostě se mrkni na backtest, jak často se co vyskytovalo a v jakém pořadí a definuj si předem, jak se v daných situacích budeš chovat :)

S pozdravem Zbyněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

JiM36, jo, a ze jsem se nacekal, nez jsem se u tyhle SR konecne dostal do obchodu.. :) Koukal jsem na to i na minutovem tf, ale tam jsem si jeste nebyl jisty, takze tvuj vstup je mi jasny.
Jinak koukal jsem na ten vystup podle envelope, jak jsi mi radil, ale nedokazal jsem to uchopit pro me vstupy tak, aby to bylo profitabilnejsi. Nicmene trochu jsem si je upravil k obrazu svemu.
Ale udelal jsem jedno zlepseni, zmenseni SL, takze jsem u poloviny vstupu na RRR 1:4-5.
At to jde!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...