Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdarec klucííí, to yamato: ani nemluv(nepis) :) byl jsem v obchode venku zahrmelo a byla tma, v notasu jsem nemel baterku a pritom vim ze kdyz je blbe pocasi tak ju tam vrznu, tak jsem nastartoval PC a internet nefakal, ted jsem nevedel zda volat červenou linku, ale mam od O2 usb fleshku se zaloznim pripojenim a nez se to vse nacetlo a otevrelo potil jsem se az na pr.... Po otevreni jsem zjistil ze trh prece pojede mym smerem a po mikro flipu jsem se hodil do klidu a pockal si na neco pres 100 usd. Z toho plyne- kdyz se objevi mracek strkam baterii do notasa ;) at se dari

19599

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rogi, tohle je lepsi si trochu pojistit.. Ja mam treba zalozni zdroj, na ktery mi vydrzi bezet modem a externi monitor kolem pul hodiny. Ono vetsinou nevypadava internet jako takovy, ale spis proud, na ktery je napojeny modem. Baterku v notebooku nechavam, proto mam i laptotp a ne desktop, abych byl mobilnejsi. Samozrejme mam i zalozni pripojeni.

Ten zalozni zdroj mam asi za 1500, takze to je nulova investice vzhledem k moznym nasledkum. Navic mam jeste chraneny notebook a dalsi elektroniku proti prepeti.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Troska k obchodom:
1 obchod - chcel som obchodovat navratovu trendovu ciaru vstup LONG na 15:42 - 2513,75
obchod bol mieneny dobre ale a skutocne aj LONG isiel ale cena sa vratila po moj SL na cene 2510,25
Takze strata

2 obchod - opat som obchodoval navratovu trendovu ciaru no tento raz tu vrchnu smerom do SHORT na 16:08 - 2524,50
vstup som mal vykresleny uz o 16:02 ale miera percentualneho risku bola vyssia a v takom pripade obchod nekompromisne neberiem! Takze tento obchod sa vyvyjal velmi pekne vystup som realizoval na korekcii 18:34 - 2501,25
Cize profit

3 obchod - pokus o reverznu poziciu do smeru LONg ktoru stale drzim a zatial to vyzera ze trh ma silu pokracovat LONG, takze mozno ju budem drzat az do zaverecnej. indiciou je aj fakt ze prekonal moju dolnu navratovu trendovu ciaru a mozno prekona aj tu hornu. kde som vstupoval do SHORT v 2 obchode.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jak jsem se koukl znova na trh strizlivyma ocima, tak vcera byly 3 pekne situace pro vstup pro me, short v 16.15 na 752,6 a v 17:30 na 749,3 a long v 18:40 na 748. Evidentne bych po ochutnavkach vin obchodovat nemohl.. :)

Dneska vstup v 15:34 na 762,9 (tick skluz) short. Polovina kontraktu out na 760, 5 pro druhou pulku si prisel trh na BE, planovany PT2 byl na 757..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...