Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Analytik:

volatilita a volume se zvyšuje, mohl jsi poměrně zvýšit timeframe třeba na 600-800 vol.(jestli je problém eliminace tržního šumu). Jakou konkrétní výhodu ti teď naráz dává časový timeframe? Co byl opravdu důvod pro změnu? Není tahle změna/nekonzistence odraz horších obchodních výsledků? Nechci tě peskovat, ale odpověz si upřímě sám sobě. Je možné, že si ještě pořád hledáš ten "svůj" timeframe a nedokážeš teď odpovědět - to je v pohodě, jen si uvědom co děláš. Nekonzistentnost tě může stát mnohem víc než si teď uvědomuješ.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zury: to je v poriadku, beriem to ako dobré mienenú radu. Ako som už písal, premýšľal som o tom už skôr, ale až teraz (hlavne v svetle môjho LIVE obchodovania) mi výhody časového TF prevážili výhody volume grafu. Považujem to za správne rozhodnutie (ale samozrejme sa môžem mýliť), ktoré nie je ani tak založené na konkrétných dolárových výsledkoch - tie posledné dva týždne skončili nulou - ako skôr na analýze mojich doterajších chýb a ich príčin.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim panove :) v kvetnu zatim moc obchodu nemam, ten pohyb v kanalu me nici, ale vypada to, ze by dnes mohl skoncit, kdyz uz jsme se dostali na TF i pod 770... podobne situace vypada i na dalsich indexech, tak snad se bude konecne ceho chytit :) vcera kdyz jsem se trochu nudil (system nedaval zadny signal ani se tomu vzdalene neblizil) jsem si v ninjovi projizdel dalsi indikatory a vcelku me zaujal indikator darvas boxes... je to v podstate price action... na letosnich datech to vypada vcelku zajimave... mate s tim nekdo nejake zkusenosti? Zvazuju, ze si na to naplanuju vetsi backtest, tak sonduju, jestli se tim tady nahodou nekdo uz nezabyval... :)

S pozdravem Zbyněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pavle,uz som si zacinal hovorit ze si nejaky guru ktoreho SL obchadzaju :D,tvoje vysledky su uzasne a su pre mna motivaciou

Jim 36
Tvoje vstupy si vzdy rad spatne pozriem, casto nad nimi aj dlho rozmyslam.Ma to skvelu logigu a styl ,,obchoduj co vidis nie co si myslis,,mi u teba zacina davat trochu vacsi vyznam

Budem rad ak budete obaja prispievat aj nadalej,vase prispevky su klenoty tohto serveru

S pozdravom Filip44
(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Yamato,

bol som na tom podobne - jeden z uctov som si otvoril v EUR v takuto dobu pred rokom, ked bol kurz okolo 1.45 - co je lokalne maximum a odvtedy kurz pada az dodnes. Peniaze som uz davnejsie previedol na USD, pretoze mi to naburavalo moj moneymanagement. Dolarova velkost uctu sa menila bez ohladu na moj obchodny vykon. Ovela radsej som, ked mam veci pod svojou kontrolou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Filipe, guru urcite ne.. :) SL mam, jenom jich neni zase tolik, ale je to vykoupeno malym poctem vstupu, coz zase koriguju trochu vetsim riskem. Dneska 2 vstupy. Jeden v 15:37 na 778,1 a druhý v 16:52 na 781,42 (skluz). Oba short, 1. BE, 2. cekam na BE+ neco malo. PT jsem dal az na 776,1, tak uvidime, jestli se probojuju. SR je hodne silna, ale obavam se, ze jsem to trochu prehnal.. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já dnes jeden Short na TF v 16:24... Vstupoval jsem v Silné Resistanci ( hrana hanálu) po IM divergenci a silné podpoře v orderflow.
Na ceně 782,1. Vystoupil jsem s první i druhou sadou kontraktu .. pak se trh vrátil a vytvořil znova ještě jednu hloubější IM divergenci. Tu jsem však již znova nepokoušel :)

Ať se daří :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...