Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Majkll: prumer 120, ale jelikos jsem ucho tak mam tzv univerzalni vstup 150/300 a pak to posunu v trhu trochu do log. zony a neresim zda je to 100, 70, 130 no snazim se nejit vic jak 150- aspon zatim nez budu vedet lip zvladat vstupy. Kdyz jedu pro neco malyho, tak to mam vstup nazvanej BOBR sak vite proc :) a to mam 120 sl a PT 110. No a treti varianta tu vecsinou pouzivam jen u jednoho signalu 0/v - ten jedinej mi zustal z celeho FinWinu, a to je 100/200. Pak se stava Majklle, cos psal ze se trh rozjede mym planovanym smerem no vytezim z toho jen neco, ale zas jak psal bobr ze ma vecssi uspesnost, nebo berry jednou kdybych bral 100 tak jsem v plusu dnes 700 a jinak bral neco myslím do 200 usd. Nevim jak to presne popsat ale vidis jak tikaji svicky a zda to ma nejaky pohyb nebo uz se to placa a kde se to placa a tak radsi mensi PT. No a ted se dle tve rady snazim kdyz vidim ze to jede mym smerem tak hledat misto kde, nebo co (VOL) to muze zastavit. tak jsem to videl vecer ;)

17034

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jo este, jsem si spomnel jednou PavelK ,kdyz popisoval 3Utak se zminoval, ze ma za den i nekolik obchodu, nechapal jsem kde a jakych no uz to zacinam videt, snad se rozmlzuje :) :) :)

dobrou noc, bohuzel este musim do prace, snad to jednou pride, ze ukazu prostrednicek tomu systemu ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Mirro: casto je to ve specifikaci kontraktu instrumentu, ktery hodlas obchodovat na strankach burzy... treba NASDAQ 100 se prestava obchodovat ve ctvrtek pred tretim patkem kontraktniho mesice, ale contract rollover se vetsinou odehrava uz osm dni predtim... tohle je ze stranek CME... ale jak uz tu tusim nekdo psal nejjednoduseji to poznas z toho, ze se ze soucasneho kontraktniho mesice preleva volume do nasledujiciho... :))


NASDAQ 100 Futures

Last Trade Date/Time
Open Outcry
3:15 p.m. on Thursday prior to 3rd Friday of the contract month

CME Globex On the rollover date (typcially eight days prior to last trade date for open outcry) when the lead month goes off the screen and the deferred month becomes the new lead month. See details here.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím vespolek, trejdři ;) Abych i já opět něčím přispěl, přikládám můj včerejší obchod, který jsem dnes uzavřel. Jde prozatím o Russel2000, kde se začalo včera formovat mé oblíbené překřížení EMAček (potenciální změna trendu). Vstup doladěn na RB15 v souladu s 1min grafem i MACD na úrovni 667,3 v 17:11. Pozice chráněna stoplossem na low vstupního rangebaru, a to o velikosti 16ticků s cílem na první silnější rezistenci v oblasti kolem 700. Šlo o čistě technický vstup. O tom pozadí fundamentů se netřeba rozepisovat, někoho by to mohlo opět vyprovokovat ;)

17038

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Na ESku se dalo včera zobchodovat podobně jako na TF vstupu. Čistě technicky v tomto případě vstup v oblasti 1147 v 17:15. Načasování vstupu z RB8 v souladu s EMAčkama, MACD a FinwinCCI. Stoploss na vstupním rangebaru o velikosti 2bodů, cílová cena v oblasti rezistence a potenciálních problémů s dalším pohybem vzhůru v oblasti 1182.

17039

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Měl bych jeden dotaz. Jelikož jsem zde nenašel nikde na toto odpověd zde na diskuzi, tak bych se rád zeptal v této sekci. REVERS pozice. Když se udělá revers pozice, tak se stane z obchodem co? Chápu to dobře, že se vlastně obchod ukončí na aktuální ceně (ať +/-) a zároveň naskočím do nového v opačném směru? Platí se tedy při revers znovu RT poplatek, že?
Moc děkuji za odpověď a omlouvám se, že se ptám v tomto vlákně.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...