Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

[bold]Rogi: [/bold]
Kdybych to obchodoval, muj vstup by byl u EMA. Tzn ja bych mel vitezny ;-)
Jednou se zadari, podruhe ne.

Kdyz ti to fachalo na SIM, bude casem fachat i LIVE (pokud jsi SIM delal poctive).
Verim tomu, ze to je o psychice. Moje pocity ze SIM byli nulove a na LIVE psychika dostavala zabrat...
Proto jedu ted zase SIM a vlepsuju.

PS: vidím dobře, ale ty modré čáry na černém pozadí........ Jsou skoro neviditelne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rogi Napsal:
-------------------------------------------------------
> to MixaJ:
> jeste fakt, ta EMA 34 je kouzelna kdyz se to umi

Ema34 nebo momentum. Obojí má něco do sebe a obojí se mě velmi zamlouvá a sedne mi mnohem více, než křížení CCI.

Odraz od EMA34 mi přišla logičtější na vstupy s menším riskem, než obchodovat momentum. Proto jsem si udělal OS na odrazech od EMA, kde mám i menší risk.

Toto rozhodnutí bylo na základě backtestu (BT).
Bohužel mi tehdá nedošlo, že statický BT má jiný výsledek, než REPLAYový BT.

Až na REPLAY jsem zjistil, že když se obchoduje monetum, tak mi stačí většinou malý (stejný SL), jako používám já při obchodování odrazu od EMA34, což na historických datech většinou nevyšlo.

Proto se nyní velmi rád inspiruji příspěvky a printscreeny Tvými, Majkla a od Pavel K (samozřejmě i další...).
Mají hlavu a patu a občas mi to dá jiný pohled na situaci, kterou já vidím jinak.

PS: moje první 14dní LIVE => -37USD. Pocity -> šílený nervák... okousané nehty na rukou apod :D


Link to comment
Sdílet pomocí služby

[bold]Rogi: [/bold] No zatím jedu zase SIM, aby mi to nevymazalo účet. Potřeboval jsem zjistit, jaké jsou pocity na LIVE. To na SIM nezjistíš a zkouším a upravuji systém (spíše kvůli tomu, že nemám moc času - většinu sežere stávající práce). Dnes jsem třeba zkusil zariskovat a jít pro větší profit, než bylo k první logické SR. Výsledek níže.

17048

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...