Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim, pridavam dnesni muj nahled na trh. Dnesek jsem si nebyl uplne jisty, zda nedojde nakonec k prurazu s/r na hodnote 2250 a pohyb v range preday. Prubeh dne nakonec ukazal ze se byci nechteji vzdat. Presto jsem prilezitosti nezoobchodoval uplne bez problemu, nejistota hrala roli a tak jsem si bral radeji mensi profity. romanrak

17101

Link to comment
Sdílet pomocí služby

romanrak:

Podle jakých pravidel určujete formaci 1-2-3 a congestion? Pokud podle Rosse pak bych se přikláněl k variantě, že vrcholy č. 2 a 3 vznikly současně na červené svíci o dvě čárky dřív. Váš vrchol 2 bych viděl jako pěkné Rh a počátek následného CG bych definoval o dvě svíce později až na té druhé dlouhé červené. Podle mne vzniklo CG i v oblasti před vrcholem č.1 - počátek poslední dlouhá červená, jenž ukončila prudký down pohyb, výška CG je rovna výšce oné červené svíce. Vámi kroužkem označená oblast - test EMA je podle mne jiná strategie, které spekuluje na odrazy od S/R úrovní, přičemž beru, že i klouzavý průměr je takovou proměnnou S/R úrovní také.

Pokud se jedná o vstupy, tak v případě spekulace na odrazy bych byl ochoten podle dané strategie riskovat svůj kapitál na svíci v tom bodě Vámi označeném jako č.1 -odraz od silného dna a další dvě místa k dispozici jsou dál a výš na EMA v duchu, trend je můj přítel. Proto bych vynechal dotek Emy v bodě č. 3, ale dál už bych UP pohyb považoval za potvrzený a šel bych do toho v oblasti Vámi označeného CG - je tam odraz od EMA- a poté také i v oblasti Vámi označené kroužkem.

V případě strategie podle Rosse bych naskakoval do trhu v oblasti Vámi označené bodem č.2 (asi technika Rh+trik) a snažil bych se v trhu držet zuby nehty co to dá, alespoň k aktuálnímu HOD.

Prostě z Vaší analýzy mám pocit, že jsou zde smíchány dvě techniky hledání vstupů dohromady a nevidím souvislost mezi nimi, tzv. co potvrzuje co? A proč tak ne a jinak.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...